usługa

Gdy Twój komputer odmawia współpracy

Laptop
Author: Dafydd Vaughan
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach, praca każdego pracownika biurowego, księgowego czy sekretarki sprowadza się do zajęć przy komputerze. Dokumenty tworzymy w Wordzie, a wydatki liczymy w programach służących do wykonywania obliczeń. Komputery to urządzenia, które mają wspomagać pracę.

”Obłoki” on-line - dowiedz się więcej

chmura
Author: Kasia
Source: http://www.flickr.com
Dziś wszystko jest możliwe. Współczesna technologia doprowadziła do tego, że coś, co do niedawna nie śniło się filozofom dziś jest na wyciągnięcie ręki. W związku z szybkim rozwojem branży IT ostatnimi czasy też na terenie naszego państwa, doprowadził do tego, że mamy coraz większe możliwości przetwarzania i prezentowania usług związanych z tą branżą. Przetwarzanie w chmurze to po prostu model ułatwiający dostarczenie oraz przekazanie informacji.

Druk wykorzystywany do reklamy

Bannery reklamowe
Author: Laurie Sullivan
Source: http://www.flickr.com
Wszyscy zgodzą się z twierdzeniem, że „reklama jest dźwignią handlu”. Wszystkie małe i większe firmy doskonale o tym wiedzą. A rzeczywistość jest również taka, że nie wszystkie firmy stać na to, by wykupić czas antenowy w chętnie oglądanych stacjach. Zresztą nie wszystkich byłoby stać na zrobienie zawodowego spotu reklamowego. Z tego powodu bardzo wiele firm zdecydowało się na banery reklamowe.

Dochodzenie zwrotu od leasingobiorców.

Leasing
Wolny rynek ma to do siebie, że bogactwo lub chociaż bezpieczeństwo finansowe nie jest nikomu dana raz na zawsze.Do skomplikowanej sytuacji, czy nawet bankructwa doprowadzić mogą nie tylko błędy w zarządzaniu, ale choćby zdarzenia, na które przedsiębiorcy mają znikomy wpływ. Dlatego zawierając umowę leasingu, warto jest zdawać sobie sprawę jakie są być konsekwencje zaległości płatniczych wobec leasingodawcy.Sprawy związane z zaległościami uregulowane są w OWUL (OWL), dołączonym do umowy leasingu. Tabelka Opłat i Prowizji wymienia natomiast koszty, związane z windykacja leasingobiorców.

Pages