funkcje

Jakiego rodzaju kamerę sportową zakupić? Na jakie sprawy zwrócić uwagę? Jakiego rodzaju są najlepsze rodzaje?

GoPro Session
Author: Carolin Zöbelein
Source: http://www.flickr.com
Sportowe kamerki są coraz bardziej znane, bo zakupują je już nie tylko wielbiciele sportów ekstremalnych, lecz także osoby, które pragną nagrywać swoje wakacje.

Dron DJI Phantom 4 to wspaniały zakup

dron
Author: Walter
Source: http://www.flickr.com
Czy posiadamy plan na nagrywanie z lotu ptaka?
Kiedy mamy jakieś ciekawe miejsca, które pragniemy rejestrować z lotu ptaka, to warto się zastanowić jak to wykonać, by wyszło ciekawie, lecz równocześnie, abyśmy nie musieli za to zapłacić zbyt wielkich pieniędzy. Może się okazać, że tańsze i skuteczniejsze od najmowania samolotu okażą się drony, które mamy szansę samodzielnie zakupić i wówczas będziemy mogli z nich korzystać wciąż, gdy najdzie nas na to ochota.

Telefony komórkowe – na który model się zdecydować?Na co zwracać uwagę przy wyborze telefonu komórkowego

telefon, smartfon
Author: Maurizio Pesce
Source: http://www.flickr.com
Ostatnio technologia związana z produkcją telefonów komórkowych rozwinęła się do tego stopnia, iż wybór odpowiedniego dla nas urządzenia jest niebywale trudny. Na rynku z roku na rok pojawia się coraz więcej, coraz to lepszych modeli.

Wybieramy aparat fotograficzny

aparaty fotograficzne
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Wiele osób wybierając aparat cyfrowy dla siebie lub kogoś z rodziny często sugeruje się promocją czy często bezzasadnymi argumentami. Na przykład wybieramy ciężką a także trudną w obsłudze lustrzankę, bo znajomy twierdzi, iż to doskonały aparat. Najlepszy, jednakże czy dla każdego? Następstwem naszego wyboru jest duży bądź mały komfort użytkowania i efekty, jakie osiągniemy w przyszłości. Dlatego musimy go dobrze przemyśleć. W handlu jest wiele rodzajów aparatów różniących się możliwościami.