funkcje

Wybieramy aparat fotograficzny

aparaty fotograficzne
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Wiele osób kupując aparat fotograficzny dla siebie czy kogoś z rodziny często sugeruje się promocją bądź często bezzasadnymi argumentami. Przykładowo kupujemy ciężką a także trudną w obsłudze lustrzankę, ponieważ znajomy deklaruje, iż to najlepszy aparat. Najlepszy, jednak czy dla każdego? Konsekwencją naszego wyboru jest duży czy mały komfort użytkowania a także efekty, jakie osiągniemy w przyszłości. Dlatego musimy go dobrze przemyśleć. W handlu jest wiele rodzajów aparatów różniących się możliwościami.

Telefony komórkowe – na który model się zdecydować?Na co zwracać uwagę przy wyborze telefonu komórkowego

telefon, smartfon
Author: Maurizio Pesce
Source: http://www.flickr.com
W ostatnich latach technologia dotycząca produkcji telefonów komórkowych rozwinęła się tak bardzo, iż wybór właściwego dla nas urządzenia jest niesłychanie trudny. Na rynku z roku na rok pojawia się coraz więcej, coraz to lepszych modeli.

Jakiego rodzaju kamerę sportową zakupić? Na jakie sprawy zwrócić uwagę? Jakiego rodzaju są najlepsze rodzaje?

GoPro Session
Author: Carolin Zöbelein
Source: http://www.flickr.com
Sportowe kamerki są coraz bardziej popularne, bo kupują je już nie tylko fani sportów ekstremalnych, lecz także osoby, jakie pragną uwieczniać na filmie swoje wakacje.

Dron DJI Phantom 4 to wspaniały zakup

dron
Author: Walter
Source: http://www.flickr.com
Czy posiadamy plan na nagrywanie z lotu ptaka?
Jeżeli posiadamy jakieś ciekawe miejsca, które chcemy rejestrować z lotu ptaka, to należy się zastanowić jak to zrobić, aby wyszło interesująco, lecz jednocześnie, żebyśmy nie musieli za to zapłacić zbyt sporych pieniędzy. Może się okazać, że tańsze i skuteczniejsze od wynajmowania samolotu będą drony, które możemy sami zakupić i wtenczas będziemy mogli z nich korzystać ciągle, kiedy najdzie nas na to ochota.