przychody

Wybór dobrego typu zewnętrznego finansowania stanowi trudność dla wielu firm. Dotyczy to zarówno dużych przedsiębiorstw o ugruntowanej pozycji jak i małych firm.

akt - firma
Author: Emiliano García-Page Sánchez
Source: http://www.flickr.com
Dobór dobrego rodzaju zewnętrznego finansowania stanowi problem dla wielu firm. Dotyczy to zarówno dużych przedsiębiorstw o ugruntowanej pozycji ale także firm, które dopiero zaczynają swoją działalność. W przypadku startupów droga do zdobycia dofinansowania jest jeszcze bardziej skomplikowana, chociażby ze względu na słabą zdolność kredytową lub brak historii kredytowej.

Jak polepszyć widoczność naszej spółki?

Biznes
Author: www.s-lab.pl
Source: www.s-lab.pl
Uniwersalnie wiadomo, że zarejestrowanie własnej firmy to z pewnością doskonała metoda na zdobywanie koniecznych środków finansowych, jakie służą nam do spełniania własnych życiowych potrzeb. Obok pracy na statecznym etacie jest to na ogół wybierana przez nas metoda zarabiania, jaka pozwala nam sprawdzić się w niejednokrotnie wymagających warunkach. Sam fakt odszukania pomysłu na profil działalności firmy czy także spełnienie wszystkich wymagań formalnych może okazać się dla nas interesującym wyzwaniem.

Wypełnianie PIT-ów w naszym kraju jest obowiązkiem, który niewątpliwie dosięga nas każdego roku - musimy to uczynić, chociaż niezbyt to lubimy

Questing – niezapomniana przygoda dla całej rodziny
Author: Planet PR
Source: Planet PR
Wszyscy Ci, którzy muszą rozliczyć zeznanie podatkowe i odesłać to do Urzędu Skarbowego, zapewne wiedzą, że jest jeszcze trochę czasu. Regularnie składane sprawozdania w Polsce to te z numerami 36 i 37.