Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ground7.com/includes/menu.inc).

Co można zrobić, jeżeli mówca nie może dojechać na konferencję?

Żeby stać się specjalistą w pewnym zawodzie, nie wystarczy jedynie skończyć studia magisterskie na jakimś kierunku. Swoją wiedzę trzeba regularnie powiększać, gdyż postęp technologiczny powoduje, że cały czas powstają nowe rozwiązania.


rozwój
Author: Parekh Cards
Source: http://www.flickr.com
Z tego też powodu warto uczestniczyć w różnorodnego rodzaju szkoleniach czy też konferencjach.


konferencje
Author: Greg Gjerdingen
Source: http://www.flickr.com


Pewien kłopot mogłyby mieć osoby, które nie mogłyby w konkretnym okresie dojechać do miejsca, w którym organizowana jest konferencja. Na szczęście obecnie, w dużym stopniu właśnie dzięki rozwojowi technologicznemu możliwa byłaby zdalna obecność na tego typu wydarzeniu. Jest to także doskonały sposób dla wykładowców, którzy mogą posiadać zbytnio wiele obowiązków, żeby móc przyjechać w konkretne miejsce, lub po prostu koszty sprowadzenia tego typu osoby byłyby zbyt duże. Przeprowadzane w ten sposób konferencje nie różnią się zbytnio od tych typowych. Najbardziej zauważalną różnicą jest to, że na środku podestu nie stoi trybunka, tylko duży monitor.

Zobacz w tym miejscu, sprawdź ofertę wniosek o urlop ojcowski zus naszej firmy a na pewno znajdziesz coś ciekawego. Mamy bardzo atrakcyjne ceny, więc nie będziesz żałować!

Tego typu rozwiązanie jest także idealnym wyjściem w wypadku różnorodnego typu okoliczności losowych, do których można by zaliczać chociażby odwołany lot (chociażby z powodu złej pogody).


Co ciekawe, w obecnych czasach, żeby zorganizować taką prowizoryczną konferencję wystarczy jedynie kamera, która zamontowana jest w jakimkolwiek laptopie. Ktoś mógłby powiedzieć, że przecież można zarejestrować jakiś wykład, a potem go wyświetlić. Sęk w tym, że konferencje, które są transmitowane na żywo, oferują możliwość interakcji, zatem zadawania swoich pytań na żywo.


Połączenie takich transmisji z czynnościami social-marketingowymi także byłoby bardzo dobrym rozwiązaniem. Jest to możliwość uzyskania informacji zwrotnej od uczestników takich konferencji. Można przykładowo urządzać konkursy z nagrodami.