Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ground7.com/includes/menu.inc).

Co proponuje marka LG na rynku smartfonów? Jakie akcesoria możemy nabyć dla smartfonów LG?

Marka LG w dziedzinie smartfonów od paru lat wiedzie prym, wraz z takimi markami jak HTC czy Samsung. Oprócz interesujących modeli smartfonów, nabyć mamy możliwość nietypowe akcesoria.


Jakiś czas temu LG wyprodukowało smartfona G2. Okazał się on wielkim sukcesem. Jego następca, LG G3, cechuje się nieskomplikowanym, a zarazem eleganckim, nowoczesnym wyglądem. Uwagę zwraca także jego spory wyświetlacz, który ma 5,5 cala. Sprzęt jest wyposażony w świetny aparat. Telefon LG G4 to kolejny flagowy egzemplarz wspomnianej marki. Ten smartfon wyróżnia się wyglądem. Firma postanowiła ulokować na pokrywie baterii cienką warstwę skóry. To sprawiło, że smartfon odznacza się wśród konkurentów. Nadto nie można mu odmówić fantastycznego ekranu. Warto podkreślić, że kolorystyka jest czysta, wyrazista. Wreszcie LG G5, czyli najnowsze dziecko koreańskiego producenta, odróżnia się modułową konstrukcją. Co więcej wyposażono go w fantastycznej jakości ekran o matrycy 5,3 cala. Warty zainteresowania jest także procesor, który jest niezwykle wydajny. Wśród smartfonów oferowanych przez LG na zainteresowanie zasługuje LG Spirit LTE, sprawdź więcej: etuo.pl/etui.html?device_brand[0]=37&device_model[0]=259
komórka
Author: mobilyazilar
Source: http://www.flickr.com
.


Smartfon posiada Androida 5.0. Wyposażono go w wyświetlacz HD, lekko zagięty. LG Spirit LTE z wyglądu przypomina takie modele jak LG G3 czy G3s. Tworzywo, z którego wyprodukowano obudowę smartfona przypomina aluminium i wygląda naprawdę świetnie. W przypadku tego modelu firma zdecydowała się na ekran 4,7-calowy. Dużą zaletą smartfona jest wyświetlacz oraz dobry aparat.
Na rynku nie brakuje akcesoriów do smartfonów LG. Warto zajrzeć do sieci internetowej, w której zapoznać się można z urozmaiconą ofertą. Wystarczy wykorzystać takie frazy jak „etui do LG G4 S” czy „akcesoria LG G2”. Godne uwagi są etui do LG G4 S czy LG G3, tzw. Quick circle - etui do LG G4 S. Charakteryzuje się ono ono tym, że posiada okienko, za pośrednictwem którego, bez otwierania klapki, możemy wykonać na smartfonie określone czynności, np. odebrać połączenie czy odczytać smsa.