Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ground7.com/includes/menu.inc).

Czym tak w ogóle jest RFID, czy następnym technologicznym zbytkiem?

Odpowiedź brzmi - RFID jest po, to by chronić konsumenta, to jest każdego człowieka żyjącego na ziemi i korzystającego między innymi z różnego typu kart kredytowych. Karty rfid to karty, które zostały zaopatrzone w chip, który ma sprawić, że następuje płacenie za pomocą sygnału radiowego, rfid ten mają też karty, których używamy w transporcie publicznym, czy nawet najnowsze legitymacje studenckie.
Tego typu karty mają nam pomóc, ale dają też pole do popisu złodziejom. Współczesna technologia pozwala na sczytanie danych z chipa Rfid przez złodziei. Prawdopodobnie nie ochroni przed tym, żaden portfel, czy plecak, a niezbędny okazuje się zakup etui ochronnego. Oczywiście są osoby, które powiedzą, że na sto procent karty z takim chipem są zabezpieczone, ale wiemy doskonale jak to bywa, nie raz coś było zabezpieczone, a potem okazywało się, że niestety złodzieje i tak znaleźli sposób, by przedostać się przez ochronę. Warto, więc samemu również się chronić przed skutkami niechcianych sytuacji.Komputery
Author: Patrick Bombaert
Source: http://www.flickr.com
Nie można zapominać o tym, że zdrowy rozsądek, mimo ogromu technologicznych nowinek, stale jest na wagę złota. Ulepszenia w usługach związanych z obsługą konsumentów Obecnie ciężko wyobrazić sobie świat bez laptopów i innych wynalazków informatycznych. Większość firm korzysta z różnego rodzaju systemy, które mają za zadanie zapewnić odpowiedni przepływ informacji. Tak, więc elektroniczny system obsługi klienta jest zainstalowany w różnych miejscach. Są systemy, które świetnie sprawdzą się w obiektach sportowo-rekreacyjnych i takie, które pasują w ogromnych korporacyjnych biurowcach.

Firmy prześcigają się w zrobieniu najnowocześniejszych systemów obsługi klienta, bo jedynie najlepsze rozwiązania są w stanie prześcignąć konkurencję i przyciągnąć potencjalnych klientów. Osoby, czyli najczęściej szefowie wielkich firm, decydujące się na zainstalowanie elektronicznego systemu obsługi klienta zaczynają się zastanawiać, jakim cudem wcześniej, ich firma mogła funkcjonować bez takiego systemu (więcej na witrynie ). Dzisiejsze rozwiązania techniczno-informatyczne umożliwiają stworzenie takich systemów komputerowych, których nie byliśmy w stanie wyobrazić sobie jeszcze jakieś kilka lat temu. System obsługi klienta polepsza efektywność działania firmy i co niezmiernie istotne, klienci czują sporą różnicę i chętniej wybierają miejsca, gdzie taki system jest używany.