Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ground7.com/includes/menu.inc).

Dlaczego warto jest zainwestować w Gopro Hero oraz rewelacyjny dron DJJ Phantom?

Jeżeli jesteś miłośnikiem fotografowania, niewątpliwie słyszałeś o kamerce Gopro Hero. To rewelacyjna kamera, do której dobrze jest zakupić dron, by uzyskać rezultaty, o których nawet nie śniliśmy. Zacznijmy od samego aparatu. To znakomity sprzęt o nieznacznej wadze i małej obudowie, co pozwala zabrać aparat ze sobą w każde miejsce, gdzie można zrobić wyjątkowe zdjęcia. Jego budowa sprawia, iż można posługiwać się nim pod wodą, robić zdjęcia na zjeżdżając na nartach oraz w powietrzu – aż limit pamięci na karcie każe nam przestać. Aparat jest nieduży, więc w przeciwieństwie do lustrzanki można go położyć w przeróżnych miejscach – jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.
Gopro Hero błyskawicznie reaguje na zmianę światła, z tej przyczyny nie musimy martwić się o jakość zdjęć. Dzięki nowoczesnym technologiom w nim użytym, gwarantują najwyższą liczbę klatek na sekundę, co pozwala zarejestrować ważne momenty, nie tracąc ani jednej chwili. Niestety należy mieć na względzie konieczność częstego ładowania baterii, zwłaszcza przy intensywnym użytkowaniu sprzętu. Z drugiej strony – jak można byłoby tego nie robić, gdy w niejedno miejsce jeździmy jedynie po to, by zrobić doskonałe zdjęcia? Zobacz też: Sony hdr-as200.

Dron z kamerą
Author: Peter Linehan
Source: http://www.flickr.com
Jednym z fantastycznych dodatków do opisywanego aparatu jest dron DJJ Phantom. Dzięki użytej w nim pierwszorzędnego systemu sterującego, można w łatwy sposób kierować dronem, docierając do miejsc jak dotąd niedostępnych. Jest gotowy do użytku od razu po jego zakupieniu, nie trzeba ustawiać żadnych parametrów – z miejsca można sprawdzić, do czego jest zdolny oraz jak wyjdzie nam filmowanie z jego pomocą. Nie powinniśmy mieć z tym żadnej trudności, gdyż dron bardzo stabilnie lata, można go także zatrzymać w powietrzu, by wykonać najlepsze zdjęcia bądź nakręcić film, którego potrzebujemy. Jeśli dron straci sygnał, automatycznie powraca do miejsca, z jakiego wystartował.

Jeżeli zatem twoją miłością jest robienie zdjęć, a do tego kochasz ekstremalne sytuacje, powinieneś kupić sobie powyższy aparat razem z dronem DJJ Phantom. Urządzenia takie cieszą się coraz większą popularnością, ty również możesz stać się ich szczęśliwym posiadaczem. Wystarczy zamówić aparat przez internet bądź pojechać do sklepu oraz zakupić wymarzony sprzęt, aby cieszyć się świetną jakością obrazu w każdej chwili.


Tags: