Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ground7.com/includes/menu.inc).

Firmowe konta dla przedsiębiorców - na co patrzeć w czasie wybierania dla własnej firmy.

Otwierając firmę należy o wielu sprawach pomyśleć, a jedną z nich jest założenie konta firmowego. Wszystkim przedsiębiorcom bankowe konto na pewno się przyda. Przy jego pomocy będzie można opłacać rachunki i faktury, na nie dostawać przelewy za swoją sprzedaż, i wreszcie rozliczać się z odpowiednimi urzędami. Firmowe konta różnią się trochę od indywidualnych kont, na początek z tego powodu że do ich założenia konieczne jest dostarczenie kompletu dokumentów firmowych, takich jak regon, nip i wpis do ewidencji. Tak założone konto należy także zgłosić do Urzędu Skarbowego.


bank
Author: Sean MacEntee
Source: http://www.flickr.com
Firmowe konta w zależności od banku będą się różniły między sobą, przede wszystkim funkcjonalnością i opłatami. Co zrozumiałe wysokość opłat za prowadzenie jest jednym z podstawowych parametrów, które się bierze pod uwagę podczas wyboru, ale nie jest jedynym. Dla niejednej osoby bardzo istotna może także być odległość do oddziału banku, w szczególności w przypadku firm handlowych może to mieć duże znaczenie.

W niektórych bankach można także, w ramach konta firmowego, dostać linię kredytową, która każdemu zaczynającemu przedsiębiorcy może się przydać. Konto takie przykładowo ma Idea Bank, który chce utrzymywać wizerunek banku bardzo przyjaznego firmom. Brak jakichkolwiek opłat za przelewy i prowadzenie konta wyglądają niezwykle kusząco, a do tego od pewnego czasu w koncie otrzymuje się linię debetową na bardzo
bank
Author: Alper Çuğun
Source: http://www.flickr.com
ciekawych warunkach.


Dostanie takiej debetowej linii nie wymaga żadnych papierów z różnych urzędów, nie będą wymagane również informacje o zarobkach. Niezwykle atrakcyjnie prezentuje się oferta braku kosztów, przez trzy miesiące linia debetowa jest za darmo, a w kolejnym okresie czasu jeśli się spełni określone warunki również poniesie się żadnych kosztów. Analizując to wszystko dokładnie idea bank konto firmowe polecić można każdemu przedsiębiorcy, jedyną wadą jest nieduża liczba oddziałów, lecz to miejmy nadzieję zmieni się zapewne - .