Idealna pamiątka ze ślubu

Wiele Par Młodych, organizując ślub zastanawia się w jaki sposób upamiętnić ten wyjątkowy dzień. Warto pamiętać o jednym. Należy postarać się, by wynająć jak najlepszego fotografa i kamerzystę. Szczególnie, że filmy ślubne przestają być niekończącymi się, ciągnącymi się godzinami nagraniami, które prędzej czy później lądują na dnie szafy. W dzisiejszych czasach, zmienia się nie tylko czas trwania i dynamika filmu, ale również położenie kamery.


Zdjęcie z powietrza Oporów Wrocław
Author: MAGICEYE
Source: http://magiceye.com.pl
W czym tkwi cały sekret? W filmowaniu z ”z góry”, do którego wykorzystuje się niewielki helikopter. Helikoptery mogą zwykle wznieść się wznieść się w górę na około 300 m, co pozwala na obszerne ujęcia z dużych powierzchni – np. uwiecznienie terenu wokół kościoła oraz sali weselnej czy pełnego pleneru, w którym małżonkowie zdecydują się na sesję fotograficzną. Dodatkowo, helikopter może zniżyć lot prawie do poziomu głów gości, co umożliwia dokładne zbliżenia.

Zdjęcia i odbitki
Source: http://www.sxc.hu
Filmowanie z powietrza to połączenie nowoczesności z tradycją. Dziś, w dobie „oryginalnych” teledysków ze ślubu możemy także pokazać niepowtarzalna i rodzinną atmosferę przygotowań do tego szczególnego dnia. Czasami wiele osób jest pomijanych w filmach ślubnych. Każda chwila skupiona jest na narzeczonych, tracąc wzruszające sceny z rodzicami, rodzeństwem oraz bliskimi osobami. A przecież osoby te także uczestniczą w tym wydarzeniu, są z nami tego dnia. Jak wspaniale jest więc po latach zobaczyć wszystkich gości. Ich roześmiane twarze wyczekujące Młodej Pary przed kościołem, spacery w ogrodzie, gdy orkiestra na moment przestaje grać... Filmowanie z powietrza nadaje nagraniu z dnia ślubu zupełnie nowej perspektywy.

Pozostał jeszcze temat sesja fotograficzna. Czy będzie to „reportaż” z dnia ślubu (z emocjami nie do powtórzenia), czy może sesja w romantycznym miejscu, w inny dniu, gdyż szkoda nam tracić zbyt wiele czasu kiedy goście czekają. Po określeniu swoich upodobań przeglądnijmy portfolio fotografów i wybierzmy te, które ujęły nas najbardziej.