Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ground7.com/includes/menu.inc).

Idealna pamiątka ze ślubu

Wiele Par Młodych, organizując ślub zastanawia się w jaki sposób upamiętnić ten wyjątkowy dzień. Warto pamiętać o jednym. Należy postarać się, by wynająć jak najlepszego fotografa i kamerzystę. Szczególnie, że filmy ślubne przestają być niekończącymi się, ciągnącymi się godzinami nagraniami, które prędzej czy później lądują na dnie szafy. W dzisiejszych czasach, zmienia się nie tylko czas trwania i dynamika filmu, ale również położenie kamery.

Zdjęcie z powietrza Oporów Wrocław
Author: MAGICEYE
Source: http://magiceye.com.pl
W czym tkwi cały sekret? W filmowaniu z ”z góry”, do którego wykorzystuje się niewielki helikopter. Helikoptery mogą zwykle wznieść się wznieść się w górę na około 300 m, co pozwala na obszerne ujęcia z dużych powierzchni – np. uwiecznienie terenu wokół kościoła oraz sali weselnej czy pełnego pleneru, w którym małżonkowie zdecydują się na sesję fotograficzną. Dodatkowo, helikopter może zniżyć lot prawie do poziomu głów gości, co umożliwia dokładne zbliżenia.

Zdjęcia i odbitki
Source: http://www.sxc.hu
Filmowanie z powietrza to połączenie nowoczesności z tradycją. Dziś, w dobie „oryginalnych” teledysków ze ślubu możemy także pokazać niepowtarzalna i rodzinną atmosferę przygotowań do tego szczególnego dnia. Czasami wiele osób jest pomijanych w filmach ślubnych. Każda chwila skupiona jest na narzeczonych, tracąc wzruszające sceny z rodzicami, rodzeństwem oraz bliskimi osobami. A przecież osoby te także uczestniczą w tym wydarzeniu, są z nami tego dnia. Jak wspaniale jest więc po latach zobaczyć wszystkich gości. Ich roześmiane twarze wyczekujące Młodej Pary przed kościołem, spacery w ogrodzie, gdy orkiestra na moment przestaje grać...

Spodobał Ci się ten wpis? Jeśli tak, to niewątpliwie sprawi Ci radość informacja, że inny tego rodzaju tekst jest na wyciągnięcie ręki. Zwyczajnie zobacz ten link (http://webified.pl/oswiecim/).

Filmowanie z powietrza nadaje nagraniu z dnia ślubu zupełnie nowej perspektywy.

Pozostał jeszcze temat sesja fotograficzna. Czy będzie to „reportaż” z dnia ślubu (z emocjami nie do powtórzenia), czy może sesja sesja ciążowa poznań w romantycznym miejscu, w inny dniu, gdyż szkoda nam tracić zbyt wiele czasu kiedy goście czekają. Po określeniu swoich upodobań przeglądnijmy portfolio fotografów i wybierzmy te, które ujęły nas najbardziej.