Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ground7.com/includes/menu.inc).

Jak obecnie wygląda rynek telefonów komórkowych i smartfonów na świecie, jakimi rozwiązaniami firmy obecnie kuszą swoich klientów.

Rynek telefonów komórkowych powiększa się w bardzo szybkim tempie, zrozumiałe więc jest, że każdy chce jak najwięcej urwać z tego. Co prawda nadal największe udziały w rynku mają są Apple i Samsung, ale inne firmy także idą do przodu. Odpowiednią popularność pragnie również zyskać Microsoft, promując swój system Windos Phone.

Póki co nie ma on dużych udziałów, jednak na rynku ukazało się już parę ciekawych modeli, z dużym powodzeniem konkurujących ze smartfonami na Androidzie. Przykładem będzie tutaj Microsoft Lumia 535 (euti do Microsoft Lumia 535), która jest pierwszym smartfonem wydanym nie pod marką Nokii a Microsoftu. Pięciocalowy ekran, zgrabna obudowa i materiały wysokiej jakości sprawiają, że już na pierwszy rzut oka sprzęt ten będzie robił dobre wrażenie. Tak samo jest we wnętrzu, gdyż Lumia została wyposażona w wydajne części, a w połączeniu z szybko działającym systemem sprzęt działa naprawdę szybko. Model ten szybko zyskał sporą popularność na rynku, jeśli kolejne będą tak samo udane, to być może system Microsoftu będzie miał szansę zdobyć większe udziały.
telefon nokia
Author: N i c o l a
Source: http://www.flickr.com
Z kolei jeżeli chodzi o Androida, to wiele firm próbuje zagrozić pozycji jaką zajmuje Samsung, proponując nie mniej dopracowane konstrukcje. Jako doskonały przykład może służyć LG, który stawia nie tylko na modele z najwyższej półki, ale także na średnią półkę. I do tej właśnie rodziny będzie się zaliczał LG Magna (sprawdź: http://www.etuo.pl/etui.html?device_brand[0]=37&device_model[0]=261[0]=37&device_model[0]=261), który ma dużo rozwiązań wziętych od swoich droższych braci.Smartfon ten nie jest może demonem wydajności oraz prędkości, lecz jeżeli ktoś nie gra w zaawansowane gry, to jego parametry w zupełności wystarczą do wygodnej pracy. Urządzenie zostało wyposażone ekran o średnicy pięciu cali, 1GB pamięci RAM i 8 GB wewnętrznej. Może wydawało się to będzie trochę mało, lecz przy dobrze zoptymalizowanym systemie całkowicie wystarczy do wygodnej pracy, system pracuje bez żadnych zacięć i przestojów. Dużą zaletą tego modelu jest bateria o dużej pojemności, przy normalnym użytkowaniu wystarczająca spokojnie na dwa dni pracy. Smartfon ten jest bardzo udaną konstrukcją i można się spodziewać, że zdobędzie spore uznanie klientów.