Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ground7.com/includes/menu.inc).

Jak pozyskiwać fundusze na rozwój własnej firmy? To nie jest takie ciężkie!

Jeżeli prowadzisz własny biznes, z pewnością świetnie zdajesz sobie sprawę z faktu, że w firmę trzeba praktycznie cały czas inwestować - na dodatek zwykle nie są to małe pieniądze. Kłopoty można mieć zwłaszcza na początku kiedy dopiero rozkręcasz swoją firmę, a nie przynosi ona jeszcze żadnych dochodów. Okazuje się jednakże, że można pozyskać pieniądze w inny sposób - jeśli prowadzisz interesujący biznes i masz odrobinę czasu na skrupulatne wypełnienie wszystkich papierów i zebranie wszystkich niezbędnych dokumentów, możesz zwrócić się o dofinansowanie z Unii Europejskiej.
malowidło - firma
Author: Gobierno Aguascalientes
Source: http://www.flickr.com
Jak dokładnie się do tego zabierać? Na początku musisz znaleźć jakiś europejski program, do którego Twa firma będzie pasowała profilem działalności. Mogę Cię zapewnić, że nie będzie to bynajmniej takie trudne - programów, w których można dostać dofinansowanie na rozwój firmy jest mnóstwo i obejmują praktycznie wszystkie działki rynku, dlatego bez wątpliwości znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie - dotacje.prometeia.pl/znajdz-dotacje-32. Następnie musisz dokładnie przeczytać wymagania - jeśli nie spełniasz wymaganych kryteriów, szkoda Twojego czasu, bo i tak nie dostaniesz pieniędzy. Jeśli jednak spełniasz wymagania - nie zwlekaj ani chwili dłużej i zacznij przygotowywać wniosek o dofinansowanie na rozwój firmy.

Jeżeli planujesz obejrzeć coś bardzo ciekawego, spójrz na portal (https://www.biurotfc.pl/uslugi/karta-podatkowa/) tej spółki, zobaczysz u nich sporo bardzo atrakcyjnych ofert.

Jeśli chcesz to zrobić naprawdę profesjonalnie, możesz zgłosić się do jakiejś firmy, która trudni się wypełnianiem wniosków europejskich. Jeżeli chodzi o pozyskiwanie funduszy unijnych Wrocław niewątpliwie Prometeia jest liderem w Polsce (Prometeia Dotacje UE) - to tam powstaje najwięcej wniosków, które potem zyskują uznanie w oczach ludzi odpowiedzialnych za przyznawanie dofinansowań. Jeżeli powierzysz wypełnienie wniosku takiej firmie, niewątpliwie możesz być praktycznie pewny sukcesu. Dodatkowo tego typu firmy działają w taki sposób, że nie płacisz niczego za samo wypełnienie wniosku - rozliczasz się z tą firmą dopiero wtedy, gdy otrzymasz dofinansowanie. W takich wypadkach tak naprawdę nic nie możesz stracić, a równocześnie możesz bardzo dużo zyskać. Jeżeli zatem Twoja firma spełnia kryteria oczekiwane przez Unię Europejską, na pewno powinieneś ubiegać się o dotację - zobacz więcej o dofinansowaniach unijnych. Pozyskiwanie funduszy unijnych Wrocław jeszcze nie było takie łatwe.

Jeżeli zdecydujesz się na wysłanie wniosku o dotację, będziemy bardzo mocno trzymali za Ciebie kciuki - szczególnie kiedy zdecydujesz się robić to osobiście. Zawsze jednakże warto rozważyć powierzenie tego zadania fachowcom, którzy wypełnili już mnóstwo takich wniosków i doskonale wiedzą, jak to zrobić.