Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ground7.com/includes/menu.inc).

Jak rośnie aktualnie rynek telefonów komórkowych i smartfonów, jakie na nim panują trendy.

Rynek smartfonów wyposażonych w ekrany dotykowe rośnie niesamowicie szybko. Przez rok w krajach całego świata sprzedają się miliony tego typu urządzeń, a co kilka miesięcy ukazują się coraz to nowe odsłony najpopularniejszych serii.
pieniądze
Author: Rikard Fröberg
Source: http://www.flickr.com


Każda nowa premiera budzi wiele emocji, a największe chyba dotyczą firmy Apple. W części krajów smartfony z charakterystycznym nadgryzionym jabłkiem mają ogromną popularność, a ludzie stoją niekiedy nawet po kilka dni w kolejkach, żeby jako pierwsi zakupić najnowszy iphone 8 - jestem zadowolona z iphone 8. Tak naprawdę smarftony Apple budziły emocje już od najwcześniejszych modeli. Tak samo dokładnie wyglądało to w roku 2008, gdy pojawił się iphone3, ale też we wszystkich późniejszych latach, gdy na rynek wchodziły kolejne modele. Przy innych firmach jest podobnie, przykładowo seria Galaxy Samsunga również w błyskawicznym tempie znika z półek jak tylko się tam zjawi.


Ale na tak ogromnym rynku zainteresowanych zarobieniem będzie dużo więcej. Niektórzy producenci konkurują nie tylko rozmiarem wyświetlacza i ilością rdzeni, ale też nietypowymi funkcjami. Przykładowo kazam tv (kabel do telewizora) 4.5 w pierwszej chwili wygląda jak zwykły, solidnie wyposażony smartfon z Androidem (iphone3 jest rewelacyjny). Lecz tym, co go wyróżnia wśród innych jest tuner DVB-T, który umożliwia oglądanie telewizji.
Tak duża popularność smartfonów i fakt, że zmienia się je coraz częściej, ma też wpływ na rynek związany z akcesoriami, jaki wzrasta w szybkim tempie. Klienci kupują przede wszystkim ładowarki, słuchawki i kable, a także różnego rodzaju etui i obudowy, na przykład takie jak iphone bumper.