Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ground7.com/includes/menu.inc).

Jakiego rodzaju kamerę sportową zakupić? Na jakie sprawy zwrócić uwagę? Jakiego rodzaju są najlepsze rodzaje?

Kamerki sportowe są coraz bardziej popularne, ponieważ nabywają je już nie tylko wielbiciele sportów ekstremalnych, lecz również osoby, jakie pragną nagrywać swoje wakacje.


Najpopularniejsze w tym segmencie rynku są kamery GoPro.


GoPro Session
Author: Carolin Zöbelein
Source: http://www.flickr.com


GoPro Session to aktualnie najbardziej popularne typy na rynku, jeśli chodzi o kamery sportowe to właściwie nie mają one konkurencji . Zwłaszcza, że ich ceny choć nie są niskie, to jednak w porównaniu do wydajności nie są także jakoś specjalnie wygórowane. Dość niedawno producent poszerzył swoją ofertę, tak więc mamy do wyBoru większą ilość kamer i więcej możliwości. Interesujący jest też model Hero 4 Black, czyli dzisiaj najbardziej profesjonalny model z tej serii.


Kamera tego rodzaju umożliwia nagrywanie wideo w bardzo dużej rozdzielczości, takie jak 4K z prędkością trzydziestu klatek na sekundę. A poza tym użytkownik jest w stanie jeszcze wybrać 2,7K przy prędkości 50 klatek na sekundę, jak i1080p z maksymalną szybkością 120 klatek na sekundę. Ciekawą alternatywą jest kamera xiaoyi action sprawdź to. Tego typu model ma zaawansowane funkcje, które ucieszą nawet najbardziej wybrednych użytkowników. Taka kamera jest lekka, ma kompaktowy design, można nią rejestrować świetne filmy HD.
kamera xiaoyi action
Author: downloadsource.fr
Source: http://www.flickr.com


Możemy nią robić czyste, krystaliczne zdjęcia (Przerabianie zdjęć) o rozdzielczości 16Mpix. Tego rodzaju kamera ma wbudowane wi-fi, jak i bluetooth, a to pozwala na przesyłanie w rzeczywistym czasie, lecz i edycję oraz udostępnienie nagrań za pomocą smartfona.


Jak więc łatwo zauważyć możliwości są dość spore, możemy wybrać bardziej powszechną kamerę, którą jest GoPro albo drugi omawiany model, który jest także bardzo solidny.