Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ground7.com/includes/menu.inc).

Krótki opis najbardziej kultowej rodziny smartfonów Samsung Galaxy, jak dane modele zmieniały się w ostatnich latach.

Aktualnie przeciętny czas używania smartfona wynosi około dwóch lat, w dużym stopniu bierze się to z tego, że w takim cyklu zmieniają się umowy u operatorów.


Światła LED
Author: Yasna Communications
Source: Yasna Communications


Ale tempo ukazywania się nowych modeli jest jeszcze większe, bo przeciętnie co parę miesięcy wchodzi kolejna odsłona. Oczywiście jeszcze większa od poprzednika, z mocniejszym procesorem i pojemniejszą pamięcią. Bardzo dobrym przykładem jest tu na przykład rodzina Samung Galaxy - szukam galaxy s4 i9500 w dobrej cenie. Pierwszy model, to znaczy galaxy s i9000, ukazał się w końcówce roku 2010. Już wtedy smartfon ten wyróżniał się pośród konkurencji mocnymi parametrami i naprawdę dobrą jakością. Kolejne lata to następne wersje, przykładowo rok 2013 przyniósł odbiorcom galaxy s4 i9500. W porównaniu z wersjami wcześniejszymi znacząco zwiększył się ekran, bo aż do pięciu cali, użyto 8-rdzeniowy procesor i aż 16 GB pamięci.


Samsung swoją smartfony z tej kultowej serii wypuścił w paru różnych wersjach, między innymi pod postacią modelu galaxy s4 zoom. Ta oryginalna konstrukcja sprawiła nieco zamieszania na tym rynku, ze względu na to, że zamiast klasycznego, zlokalizowanego w obudowie aparatu użyto w niej prawdziwy 10-krotny optyczny zoom.

Zainteresowały Cię treści zawarte w tym wpisie? Czujesz jednakże niedosyt? Więc zapraszamy do kolejnej witryny - naciśnij to i przenieś się tam.

Dzięki temu telefon otrzymał zupełnie nowe możliwości w fotografowaniu, porównywalne ze średniej jakości kompaktami cyfrowymi. Następne lata to następne modele Samsunga, obecnie bardzo promowany jest Galaxy S7.
W naszym kraju dużo mniejszą popularnością cieszą się telefony od Apple, co też wpływa na to, że ilość różnych akcesoriów do nich, takich jak na przykład etui iphone 5, jednak jest dużo mniejsza - etui iphone 5.