Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ground7.com/includes/menu.inc).

Która gra w więzienie przyniesie swym graczom dużo emocji?

Dzisiaj moglibyśmy grać w przeróżne gry online. Są to rozgrywki zręcznościowe lub łamigłówki. Można by również zagrać w grę pod tytułem "Napad 2", w czasie jakiej wykonujesz różne zadania.


Zadanie przygotowawcze polegało będzie na dostaniu się na port lotniczy i trzeba pozbyć się wrogiego gangu.
Adwokat
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu


usługa
Author: Donnie Nunley
Source: http://www.flickr.com


Pilot przechodzi do hangaru i kradnie samolot. Kiedy wybijemy jedną falę wrogów, przyjadą następni pojazdami. Będą oni blokowali startowy pas, zatem dobrze jest, że pilot to nie stuprocentowy laik. Kiedy zacznie on jazdę po startowym pasie, trzeba osłaniać go wszystkimi metodami. Kiedy pilot wzniesie się w powietrze, bezpiecznie powinien dolecieć na lotnisko w zatoce, i wylądować w konkretnym miejscu.

Zainteresowały Cię opracowane tu treści? Jeżeli tak, to dowiedz się również (bscav.eu/oferta/oswietlenie/) następnych wiadomości na ten temat. Kierunek utoruje Ci podany link.

W tym samym okresie należy zająć się pozostałym członkami gangu albo uciekać z miejsca tego zdarzenia. Kolejnym wymaganym pojazdem jest więzienny autokar. Wystarczyłaby do takiej roboty jedna osoba. W tej grze gra się w grupie, lecz każdy może do zadania podejść na własną rękę. Autokar eskortowany jest przez śmigłowiec, dlatego też należy się zająć nim w pierwszej kolejności. Pozostali w tym czasie mogą przygotować blokadę i zrabować autokar. Ważne jest, aby nie uszkodzić go podczas kradzieży, gdyż misja okaże się przegrana.

Warto zobaczyć następujący link, aby poza tym dowiedzieć się czegoś ciekawego na opisywany temat, zatem kliknij tutaj oraz przeczytaj dodatkowe teksty.

Trzeba zawieźć go do wskazanego miejsca. Taka gierka w więzienie to idealna rozgrywka w grupie.


W kolejnym zadaniu trzeba rozdzielić się na 2 ekipy. Jedna grupa to przebrani policjanci, a druga to grabieżcy. Policjanci mają za zadanie uzyskać policyjny wóz i zgubić pościg. Następnie muszą skierować się na posterunek. Wejść trzeba do budynku oraz wziąć z biurka rozkład jazdy, a następnie wrócić do auta. Trzeba ponadto pojechać samochodem pod wskazane miejsce. Są tam zbiorniki z paliwem. Należy podpalić samochód oraz zawieźć dokument do miejsca, gdzie zorganizowany był napad. Grabieżca posiada jednak więcej roboty. Dotrzeć trzeba do doków i wejść na polecany statek.
W tamtym miejscu przedrzeć należy się na dziób, pozbywając się rywali, którzy chowają się między kontenerami. Po dojściu do celu należy wejść na kontener oraz pokonać innych niedobitków. Następnie trzeba podejść do wyznaczonego kontenera.