Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ground7.com/includes/menu.inc).

Który wybrać telefon komórkowy? Wskazówki które pomogą w dokonaniu kupna

Poznaj cechy, które pomogą dobrać telefon komórkowy najbliższy twym wymogom. Dowiesz się jakie warianty ekranów oraz rozdzielczości są używane oraz kiedy dobrze jest kupić smartfon z ekranem FullHD. Naprowadzimy, jaki smartfon będzie doskonały do gier, jaki do podróżowania, a który do częstego czynienia notatek.
Jeżeli chcesz, by obraz był nadzwyczaj szczegółowy a także ostry, wybierz telefon komórkowy z wyświetlaczem o dużej rozdzielczości. Duża rozdzielczość w rutynie przekłada się na wyższą jakość czcionek na witrynach on-line, w dokumentach oraz e-bookach. Oczekiwać można również wyższego komfortu oglądania filmów i grania. Ważna jest także technologia ([poznaj rfid) w jakiej wyświetlacz jest wykonany. Dzisiaj najbardziej rekomendowanymi są IPS LCD jak też Super AMOLED.
telefony nowej generacji
Author: Anders Eriksson
Source: http://www.flickr.com
Żeby odbierać rozmowy z dwóch numerów na tym samym smartfonie, wyselekcjonuj model z funkcją „Dual SIM” – inne wykorzystywane oznaczenia to „DS” czy niekiedy „Duo”. Będziesz w stanie korzystać z numeru prywatnego i służbowego, bez nieodzowności noszenia dwóch smartfonów . Interesującą zaletą DS jest możność korzystania z dwóch niezależnych operatorów. Większość smartfonów pozwala dobrać która karta służy do rozmów, a która do połączeń online - ciekawe promocje. Jeśli lubisz oglądać filmy czy zagłębić się w świecie zabawy, to warto rozważyć zakup smartfona obsługującego gogle do rzeczywistości wirtualnej (VR). Jeśli będziesz przechowywać w swym smartfonie dużo fotografii, filmów, dokumentów, to wyselekcjonuj aparat z obsługą kart pamięci. Obecnie najbardziej popularnym standardem używanym w telefonach jest microSD. Jeśli oczekujesz, iż twój telefon komórkowy będzie wykonywał niezmiernie szczegółowe, pełne detali fotografie, zwróć uwagę na ilość pikseli. Im jest ich więcej, tym wyższej szczegółowości fotografii możesz wyczekiwać. To ogólna reguła, chociaż warto wiedzieć że nie zawsze jest to dewizą. Na jakość wpływa więcej składników niż tylko wielka liczba Mpx.


Duża ilość pikseli powoduje, iż obraz jest nadzwyczaj szczegółowy. Jaki smartfon go zapewni? Niezłym przykładem jest smartfon Lumia 550, wyposażony w aparat 2592x1944 px.
Najczęściej stosowanym systemem operacyjnym jest Android (działa na nim dla przykładu HTC One M8 - sprawdź ofertę).