Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ground7.com/includes/menu.inc).

Nadzwyczaj korzystne gadżety do telefonu

Aby ochraniać aparat telefoniczny przed niszczeniem, potrzebne jest zakup etui. Jest sporo modeli i wariantów etui, wszystko jest zależne od upodobania użytkownika smartfona. Jednym z najbardziej popularnych etui do nokii, jest silikonowa nakładka, która docelowo przeznaczona jest do osłony boków i tyłu urządzenia, jednakże dzięki podwyższonym krawędziom, łagodnie okala ekran, zabezpieczając go przed uszkodzeniem. Pokrowiec nie blokuje dojścia do klawiszy, także połączeń systemowych.


etui na Samsung Galaxy
Author: Honou
Source: http://www.flickr.com
Walorem takich etui do nokii z wyjątkiem znakomitej dbałości bywa również możliwość doboru kolorystycznego, dzięki czemu telefon jest w stanie zmienić swój dotychczasowy wizerunek. Jest to także etui, które idealnie sprawdza się dla dzieci.

Odmienną alternatywą jest etui do nokii z klapką.

Jeśli opisywany temat jest dla Ciebie ciekawy, to kliknij i zobacz, jakiego rodzaju zagadnienia ma solidna strona (http://www.zdrowie-dom.pl/43-oczyszczacze-powietrza) - niewątpliwie materiały w tamtym miejscu zamieszczone są równie zajmujące.

Znakomita alternatywa dla jednostek poszukujących czegoś w bardziej szykownym stylu.
Kabura, dzięki zamykaniu na klapkę, również ubezpiecza ekran przed uszkodzeniem. Poza tym w wewnętrznej części klapki, ulokowana jest szczególna kieszonka, w której można przechowywać dokumenty, karty kredytowe.

Kabura jako etui do nokii oprócz wytwornego wyglądu, bywa też w pełni funkcjonalna i nie ogranicza dostępu do przycisków, także połączeń systemowych, ma ona złączenie na podwójny magnes, a mocowanie w jakim się
artystyczne etui na telefon
Author: Elisa Fair
Source: http://www.flickr.com


Rysik do telefonu, to bardzo praktyczny dodatek do komórki, jaki doskonale sprawdza się podczas użytkowania, nie pozostawiając przy tym żadnych śladów na wyświetlaczu. Jest drobny i dogodny, a nadzwyczaj precyzyjna końcówka z delikatnego materiału kauczukowego, nie zostawia śladów na wyświetlaczu.
Ogromnie pożytecznym dodatkiem okaże się rysik do telefonu skojarzony z długopisem, dzięki czemu jest możliwość posiadać przy sobie zawsze dwa sprzęty w jednym.