Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ground7.com/includes/menu.inc).

Nowoczesny Dron Inspire 1 z osobliwą budową

Dron Inspire 1 proponuje nadzwyczaj osobliwą konstrukcję i postępowanie w toku startu i lądowania. Posiada skrzydła z włókna węglowego, które można złożyć w trakcie lotu, ażeby nie trafiały w kadr, dzięki czemu będzie wolno wyczerpać całkowity zakres obrotu kamery. Dron DJI Inspire 1 ma zamontowaną doskonałą kamerę, dzięki której obrazy są najwyższej jakości.


Dron i kamera
Author: Peter Linehan
Source: http://www.flickr.com
Model ten jest urządzony w szczególną technologię, przez co na żywo jest możliwość obserwować wizję. Genialna, w całości zintegrowana bateria umożliwia bezpieczne kierowanie energią. Podobnie jak na monitorze jak i na baterii wyświetlany jest poziom jej naładowania, a zaawansowane projekty obliczają, czy wystarczy energii na powrót.

Na mapie można dostrzec, gdzie w tej chwili znajduje się Dron DJI Inspire 1 - polecana strona. Jakiekolwiek dane niezbędne dla pilota, takie jak wysokość, szybkość lotu, również odległość, są dostępne bezpośrednio na monitorze. Nadajnik INSPIRE 1 daje nam możność dopasowania przełączników do osobistych wymogów. Dron DJI Inspire 1 umożliwia latanie wewnątrz budynków. INSPIRE 1 został zaopatrzony w technologię transferu optycznego DJI stosującą celowo projektowy aparat, także fale dźwiękowe, ażeby maksymalnie ułatwić latanie w pomieszczeniach. Technologia ta pozwala INSPIRE 1 utrzymać swoją pozycję, oraz dogłębnie reagować na komendy pilota nawet jeśli tryb GPS jest nieosiągalny.

Kamerzysta
Author: Dino K.F. Wong
Source: http://www.flickr.com
Kamera GoPro HERO 4 SILVER to najlepszy rodzaj kamery z nadzwyczaj pożytecznym, wbudowanym i dotykowym ekranem LCD - oferta na kamerę GoPro Hero 4 silver. Mimo wbudowanego ekranu, kamera sportowa gwarantuje całkowitą trwałość na czynniki zewnętrzne, w tym na wodę do 40 metrów. Współczesna kamera GoPro HERO 4 SILVER przeznaczona jest dla obeznanych amatorów rejestracji zmagań sportowych i nie tylko. W tej kategorii kamery pojawił się nowiutki system dźwiękowy pozwalający na rejestrowanie dźwięku w najwyższej jakości. Ta doskonała kamera kamery szpiegowskie jest zaopatrzona w łączność Wi-Fi i Bluetooth. Kamera sportowa GoPro HERO 4 SILVER jest przeznaczona dla prawdziwych fanów rejestracji video w bardzo dobrze użytkujących każde działania kamery tak jak do celów amatorskich jak i zawodowych.