Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ground7.com/includes/menu.inc).

Odśwież powietrze w swoim domu prosto i prędko.

Stacje telewizyjne cały czas podają groźne informacje, dotyczące toksyczności powietrza, co może przywodzić do wszelkich chorób. Smog jest problemem wielu polskich miast, jednak nie tylko on stanowi zagrożenie.


Gwiazda wydrukowana w drukarce 3D
Author: fdecomite
Source: http://www.flickr.com


W obecnych realiach, coraz więcej ludzi cierpi na alergie a także inne nadwrażliwości płuc i oskrzeli. Na szczęście, jest metoda na to, aby w naszym domu oddychało nam się lepiej.
Oczyszczacze powietrza (Oczyszcza powietrza) to całkiem nowy produkt na rodzimym rynku, jednak na zachodzie popularny jest już od dekad. Dzięki niemu, można oddychać w swoim mieszkaniu pełną piersią, nie zważając na niebezpieczeństwa ukryte w powietrzu. Nich niestety jest niemało. Przede wszystkim dym papierosowy - często słyszeliśmy o biernych nałogowcach, chorujących na płuca. Jeśli ktoś z twojego otoczenia jest palaczem, z pewnością warto zainwestować w oczyszczacze powietrza. Kolejnym problemem są wirusy, zwłaszcza groźne w okresie nagłych zmian atmosferycznych. Jeżeli posiadasz niewielkie dziecko, które chodzi do przedszkola, warto nabyć oczyszczacz z wkładką jonową, która usuwa wszelkie wirusy. Podstawowe modele radzą sobie również z bakteriami a także pleśniami obecnymi w przestrzeni, które mogą być niezwykle groźne dla ludzi z dusznicą lub z alergiami. Dodatkowo, oczyszczacze powietrza mają także funkcję jego nawilżania albo pochłaniania wilgoci, w rozróżnieniu od naszych potrzeb. Dzięki temu, nieprzespane noce w suchym pomieszczeniu, w końcu pójdą w niepamięć.


telefon
Source: www.morguefile.com


Oczyszczacze powietrza ( powietrza) to artykuły, które każda rodzina musi mieć w swym mieszkaniu.


Dzięki nim możemy na zawsze pozbyć się niechcianych chemikaliów oraz bakterii, które w normalnej sytuacji są obecne w naszym wnętrzu. Poza tym, za sprawą regulacji wilgotności,można również nawilżyć pokój, zwłaszcza latem, w trakcie suchych, gorących nocy.