Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ground7.com/includes/menu.inc).

Oferta fotografów w Bydgoszczy

Zakres usług fotograficznych jaki wykonują zakłady fotograficzne jest współcześnie bardzo duży. Począwszy od zdjęć wykonywanych paniom ciężarnym, poprzez fotografie nowo narodzonych maleństw, chrzciny, zdjęcia rodzinne, komunijne, i z wszelkich innych uroczystości rodzinnych. Chciałabym jednak w tym miejscu skupić się konkretnie na zdjęciach realizowanych przy sposobności tak ważnej uroczystości jak ślub.
zdjęcie pary młodej
Author: vastateparksstaff
Source: http://www.flickr.com
Sama jakiś czas temu miałam sposobność być na ślubie mej kuzynki i śledzić proces aranżowania zdjęć ślubnych przez fotografa (tam miał miejsce ślub). Muszę przyznać że najęty przez moją kuzynkę fotograf Ravami okazał się zawodowcem! Najpierw zasugerował młodym tzw. sesję narzeczeńską (zupełna dla mnie nowość!) na której mieli okazję zaznajomić się z fotografikiem, powiedzieć mu o swoich pomysłach, zaznajomić się z jego wskazówkami, nieco oswoić się z obiektywem aparatu oraz sprawdzić możliwości wytypowanego profesjonalisty. Fotografie z tej sesji wykorzystane zostały przy drukowaniu kartek z podziękowaniami dla gości. Plenerowe sesje komunijne są także interesujące.

komunia
Author: Shauna Hawkins
Source: http://www.flickr.com
Gdy już nadszedł czekany dzień zaślubin Pan fotografik towarzyszył państwu młodym już podczas przygotowań do obrzędów, z czego później powstał doskonały fotoreportaż. Muszę przyznać iż w czasie uroczystości kościelnych rzeczony pan fotograf wykonywał bardzo dyskretnie, z dużą kulturą, używał specjalistycznych obiektywów do wykonywania zdjęć z dużej odległości tak aby nie zakłócić uroczystości. Pomimo dużej odległości zdjęcia okazały się być doskonałej jakości. Równie kapitalne okazały się zdjęcia z uroczystości weselnej. Pan fotograf zrobił całą masę ujęć do wyboru, które młodzi otrzymali w bardzo atrakcyjnej formie tak zwanej foto książki oraz oczywiście w formie cyfrowej. Ogromnie byli młodzi małżonkowie usatysfakcjonowani z usług fotografa i ze zdjęć ślubnych, najbardziej z tych w plenerze. Oboje kochają góry, zatem na sesję plenerową zabrali swojego fotografa w Tatry.

Kliknij tu oraz zdobądź wiarygodne info na prezentowany tu temat. Takie dane również wpadną Ci w oko, zatem nie namyślaj się długo, a przestudiuj to zagadnienie.

Przepięknie wyglądali na tle górskich widoków a pan fotografik dzielnie im towarzyszył.

Aktualnie umawiają się na sesję ciążową gdyż kuzynka jest już w trzecim trymestrze ciąży. Tak więc dobrze jest poświęcić nieco czasu aby znaleźć utalentowanego fotografika bowiem z usług jego możemy jeszcze nie raz skorzystać.