Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ground7.com/includes/menu.inc).

Przełom w komunikacji. Od prostej Nokii po rozbudowane telefony Xperia.

Dzisiaj trudno znaleźć kogoś, kto nie posiada komórki. Telefony tego typu szturmem zdobyły rynek i zawładnęły sercami użytkowników, stając się integralnym elementem ich rzeczywistości. Nie powinno to jednak nikogo dziwić. To im zawdzięczamy prawdziwą rewolucję w komunikacji na odległość.

Pojawienie się komórek na zawsze uwolniło nas od budek telefonicznych, konieczności nabywania kart magnetycznych i oszczędzania drogocennych impulsów. Ponadto wyparły one niemal całkowicie telefony domowe, które przez całe dekady stanowiły największe niezrealizowane marzenie Polaków.Pierwsze komórki, które weszły do obiegu mniej więcej przed dwudziestu laty były bardzo proste. Pozwalały na wykonanie połączenia i wysłanie wiadomości tekstowej od długości 160 znaków. W ich menu znajdowała się najczęściej jedna albo dwie gry oraz kalkulator (zobacz wynagrodzenie brutto netto). Wśród ówczesnych modeli telefonów wielką karierę zrobiła słynna Nokia 3310, którą po dziś dzień mnóstwo osób wspomina z czułością.
telefon multimedialny
Author: John Karakatsanis
Source: http://www.flickr.com
Branża telefonów mobilnych uległa totalnemu przeobrażeniu wraz z pojawieniem się smartfonów. Pewna grupa producentów komórek, którzy święcili triumfy kilkanaście lat temu, nie odnalazła się w dzisiejszych czasach i pozwoliła się ubiec konkurencyjnym firmom. Inne marki z kolei po mistrzowsku wykorzystały nowe uwarunkowania rynku i wybiły się na liderów sprzedaży. Jednym z triumfatorów boju o zaufanie konsumentów jest renomowana japońska firma Sony. Ten znany na całym świecie koncern z kraju Samurajów posiada własną markę smartfonów pod szyldem Xperia. Pierwszy telefon zaliczający się do tej serii nosił nazwę Xperia X1 i trafił do rąk użytkowników w roku 2008. Dziś gama smartfonów firmy Sony znacznie się poszerzyła, a za jej okręty flagowe uważa się modele: Sony Xperia M, Sony Xperia M4 czy Sony Xperia M4 Aqua - więcej tu: sony xperia m .Potwierdzają to pozytywne oceny Internautów i użytkowników. W sieci możemy znaleźć na recenzje, które kładą nacisk na liczne zalety wspomnianych telefonów. Szczególnie dobre opinie dostaje Sony Xperia M4 Aqua, czyli solidnie wykonany wodoodporny smartfon z tak zwanej średniej półki cenowej. Eksperci oceniający ten model akcentują przede wszystkim fakt, że firmie Sony udało się stworzyć produkt osiągalny dla szerokiego grona użytkowników, który tylko nieznacznie odbiega poziomem od najlepszych telefonów. Codziennych użytkowników na pewno zachwyci natomiast dobry system operacyjny i bogactwo różnorodnych aplikacji. Więcej czytaj tutaj: zobacz sony xperia m4 aqua opinie.