Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ground7.com/includes/menu.inc).

Reklamowanie się na telebimie jest w ostatnim czasie bardzo popularne

W dzisiejszych czasach niesamowicie popularnym rozwiązaniem reklamowym stały się ekrany led. Tego rodzaju telebimy są w każdym miejscu. Weźmy na przykład telebim Sosnowiec ch plejada. Obecnie niemal w każdym centrum handlowym są telebimy. Możemy na nich dostrzec różne reklamy. A jeżeli przykładowo zależy nam na reklamie na takich telebimach, to również nie jest to problemem. Trzeba zgłosić się do firmy, która odpowiada za umieszczanie reklam na takim ekranie.
Gdynia
Author: faxepl
Source: http://www.flickr.com
Ceny są różne, ale ogółem koszt tego typu reklamy naprawdę nie jest wielki. Warto, więc zainteresować się taką opcją. Bo chociaż wielu ludzi uważa, że mało ludzi zapamięta coś z takich telebimów, to w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Telebimy przyciągają wzrok o wiele bardziej aniżeli normalne reklamy wielkopowierzchniowe, do których już przywykliśmy. Obecnie potrzebujemy właśnie takich interakcji, by coś zauważyć. Telebimy, więc idealnie sprawdzą się w marketingowych przedsięwzięciach większości firm.

Telebimy w Gdyni

Gdynia jest naprawdę wspaniałym miastem, gdzie da się dostrzec dużo różnego rodzaju reklam. Część z nich szpeci to miasto. Bo wiadomo jak to z reklamami bywa. Ale są też te, które naprawdę fajnie wyglądają. Do takich fajnych marketingowych opcji warto zaliczyć telebim Gdynia skwer Kościuszki. To telebim, który nie przeszkadza nikomu a przyciąga wzrok ludzi, którzy się w tym miejscu pojawiają. Dzięki czemu przedsiębiorstwa, które postanowiły się reklamować na tym telebimie są usatysfakcjonowane. Warto, więc zastanowić się, czy to nie najlepsza, dla naszej firmy lokalizacja na reklamę na telebimie. Sprawdź więcej: Medas-media.
sosnowiec
Author: Grzegorz
Source: http://www.flickr.com
Ekrany ledowe są stale włączone. Reklamy da się zauważyć przez cała dobę. Z tego powodu rzeczywiście warto zainwestować w tego typu reklamowanie się. Oczywiście, że wiąże się to z kosztami, ale powinniśmy potraktować to jak inwestycję, która na pewno się zwróci. Część osób, która nawet spojrzy przypadkiem naszą reklamę, która pojawi się na telebimie, na sto procent ją zapamięta. To sprawi nasza firma będzie coraz łatwiej rozpoznawalna, a co za tym idzie przyciągnie większą ilość klientów, więc zacznie też generowała większe zyski.