Siła technologii jest coraz pokaźna. Trudno się więc zorientować, co korzystnie zakupić, co jest godne polecenia

Technologia stała się nieodłączną częścią naszego życia, więc faktycznie z każdej strony dochodzą do nas ciekawe nowinki. Gdyby przeprowadzić eksperyment i bezsprzecznie uciec z tego informacyjnego obiegu, wyjechać gdzieś na niezamieszkałą wyspę, bez korzystania internetu, to powracając bylibyśmy zdruzgotani swoja niewiedzą. Czy wiesz przykładowo, że są już smartfony z dwoma systemami? A to tak naprawdę żadna nowość. Co jeszcze warto wiedzieć? Oto nasz przewodnik po najbardziej niezawodnych produktach.
smartfon
Author: HTC
Source: HTC
Na początek Lumia 435 - sprawdź link. Jest to bardzo tani smartfon z rodziny Lumia, więc to rozsądny wybór dla wielu ludzi. Posiadający dwurdzeniowy procesor oraz 1 Gb pamięci RAM gwarantuje bezproblemowe funkcjonowanie systemu Windows Phone. To sprawia, że też bardzo właściwie działają aplikację przygotowane na tę platofrmę. Lumia 435 to też bezproblemowy dostęp do przydatnych narzędzi i usług, typu Office, Skype czy OneDrive. Pragniesz wiedzieć więcej, sprawdź taglumia 435.

Interesująco również się zapowiada specyfikacja sony xperia z4 - przeczytaj szczegóły. Będzie ona niemalże podobna do znanych modeli Sony. Najistotniejszy będzie 64-bitowy układ Snapdragon 810, będzie ulepszony, więc nie będzie się przegrzewać. Wyposażony będzie w 3 lub 4 Gb pamięci operacyjnej, natomiast na dane dostępne aż będzie 32 Gb pamięci wbudowanej. Co także istotne, ten smartfon
smartfon
Author: Maurizio Pesce
Source: http://www.flickr.com
jest w stanie obsługiwać karty microSD. Co także ważne, przekątna ekranu IPS to 5,2 cala, dodatkowo rozdzielczość będzie podobno Full HD lub QHD, choć jeszcze do końca nie wiadomo. Możliwe, iż powstaną 2 modele.
A jak na tle tego wypada test nokia lumia 735? To faktycznie jeden z bardziej ciekawych smartfonów wyposażonych w system Windows Phone 8.1. Należy przyznać, że jest lepszy niż przykładowo Lumia 830, a co więcej kosztuje mniej. To ma wpływ na duże zainteresowanie tym właśnie modelem, gdyż wielu ludzi dostrzega w tej Lumii poważną konkurencję dla trochę tańszych androidofonów z LTE. Z pewnością dużą role odgrywa tu idealna jakość wykonania, a przede wszystkim ekran AMOLED, który ma rozdzielczość HD. Te typy to na pewno właściwe produkty, solidne i sprawdzone, więc jeśli szukasz właśnie takiego czegoś musisz je wybrać. Nie warto zaś kupować w ciemno, gdyż to często wyrzucanie oszczędności w błoto.