Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ground7.com/includes/menu.inc).

Sieciowa baza telefonów skradzionych.

Każdy z nas coś niegdyś zostawił. Mógł to być aparat telefoniczny, bądź portfel z pieniędzmi i dokumentami. Najczęściej jednak najbardziej boli zguba rzeczy drogocennych, które pozostały ukradzione.


rodzina
Author: Lőrincz Raul
Source: http://www.flickr.com


Polacy skonstruowali program, który obniży plagę kradzieży komórek . Pierwsza platforma na świecie, przystępna za darmo dla każdego, baza online telefonów skradzionych.

Czy bezskutecznie chcesz wyszukać inny tego rodzaju artykuł? Jeśli tak, to autentycznie zalecamy tę stronę (https://banery-druk.net/flagi-reklamowe-windery) - to na 100% jest to, czego akurat teraz potrzebujesz.

W przypadku kradzieży, eksploatatorzy mają problem z identyfikacją własnych aparatów. IMEI to osobliwy numer identyfikacyjny, bądź numer fabryczny, jaki posiadają wszelkie aparaty komórkowe. Jest to zwykle kombinacja 15 znaków, jakie można odszukać na srebrnej naklejce na tyle telefonu i pod akumulatorem.

Nie czekaj - jeśli zaintrygował Cię nasz artykuł, to zachęcamy Cię do wejścia do serwisu twórcy, aby przyswoić nowe niesamowite szczegóły.

Platforma w łatwy sposób uniemożliwi rejestrację skradzionych telefonów i powtórne wprowadzenie ich do sprzedaży w każdym kraju, gdzie funkcjonuje baza, jeśli telefon pozostał w niej zarejestrowany. Jeżeli ktokolwiek będzie usiłował podłączyć do sieci, lub sprzedać pochodzący z kradzieży telefon komórkowy, włączony zostanie automatycznie alarm, a program przekaże informacje o adresie IP, z jakiego próbowano wystawić telefon do sprzedania w internetowych serwisach aukcyjnych, bądź ogłoszeniowych. Sekcja bezpieczeństwa przekaże tę wiadomość do organów ścigania i do operatorów.
reklama
Author: Lőrincz Raul
Source: http://www.flickr.com


Na podobnej zasadzie działa baza skradzionych rowerów (sprawdź informacje). Teoretycznie winna istnieć co najmniej jedna taka baza w Polsce prowadzona przez organy ścigania.


Baza skradzionych rowerów ma służyć głównie nabywającym rower z drugiej ręki, ażeby nie nabyli przedmiotu skradzionego, także poszkodowanemu, ażeby nagłośnić i upublicznić zjawisko kradzieży roweru.