Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ground7.com/includes/menu.inc).

Smartphony warte rekomendacji – Huawei P8. O czym warto mieć wiedze?

Patrząc na to, jak bardzo staliśmy się zależni od telefonów komórkowych, nie sposób nie przyznać, że technologiczne gadżety zdominowały naszą codzienność. Ciężko też pozbyć się wrażenia, że tradycyjne telefony komórkowe zostały już bezpowrotnie zastąpione przez smartfony, czyli ich innowacyjne odpowiedniki.

Rynek smartfonów jest niewątpliwie jednym z najszybciej rozrastających się w całej dziedzinie telekomunikacji. Posiadaczy smartfonów przybywa zapewne odpowiednio do ilości dostępnych na rynku nowych modeli telefonów. A premier nowiutkich smartfonów jest z każdym miesiącem coraz więcej. Faktycznie, zapotrzebowanie na kolejne modele telefonów jeszcze lżejszych, wygodniejszych, funkcjonalnych i wyposażonych w większą gamę atrakcji jest olbrzymie. Potok nowości telekomunikacyjnych płynie nieprzerwanie i zwyczajnemu użytkownikowi Internetu, wśród zalewu reklamowanych gadżetów, niełatwo zdobyć informacje, które są mu nieodzowne.

Nie czekaj! Namawiamy - kliknij po więcej (https://www.maximgroup.pl/laptopy-dell/inspiron) w link i czytaj do woli. Stworzyliśmy tam dla Ciebie dużo zajmujących artykułów.

Dlatego ten tekścik poświęcony jest jednej wyjątkowej premierze.
huawei
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.comRynek technologiczny w tym roku zobaczył premierę najświeższego faworyta prężnie konkurencyjnej chińskiej marki - Huawei P8. Następca modelu Huawei G620S (Huawei G620S), Huawei P8 wygląda rzeczywiście okazale. Cechuje go ośmiordzeniowy procesor wspomagany przez 3 GB pamięci tymczasowej, do tego nawet 64 GB rozszerzalnego miejsca na dane, oraz aparat fotograficzny o parametrach 13 MP ze stabilizacją obrazu. Jednakże najbardziej niezwykłą zaletą nowego smartfonu Huawei nie są jego parametry, lecz design. Huawei P8 (etuo.pl/etui.html?device_brand[0]=39&device_model[0]=291) nie dość, że prezentuje się rewelacyjnie, to jeszcze jest niezwykle cienki i wygodnie leży w ręce. Jego ultrasmukłość jest nie tylko efektowna; dzięki niej smartfon jest superlekki i naprawdę praktyczny jak na swoje niemałe wymiary: 144.9 x 72.1 x 6.4 mm.

Nowy Huawei jest dostępny w czterech kolorach, natomiast chwilę po premierze dostępny będzie skórzany case do telefonu, który idealnie wpasuje się w estetykę smartfonu.