Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ground7.com/includes/menu.inc).

Sporo osób śni o tym, aby prowadzić własną spółkę, ale niepokoją się o sprawy finansowe

Dziś mamy w naszym kraju taki czas, że warto dumać o tym, czy nie należy zacząć samodzielnego biznesu. Plusem wydaje się być to, że sami sobie wówczas jesteśmy szefem, jednakże minus tkwi w sprawach finansowych, ponieważ swoja spółka to wielkie ryzyko.


Jeśli posiadamy pewien genialny pomysł na firmę i doprawdy wierzymy w to, że może nam się udać, a jedyną blokadą są pieniądze, to należy zastanowić się czy dotacje nie będą dla nas zbawiennym kołem ratunkowym.


komputer - malunek
Author: Medialab Katowice
Source: http://www.flickr.com


Jeśli chodzi o wsparcie naszego interesu, to istnieje ogrom możliwości. Mamy możliwość starać się o dotacje z Unii Europejskiej lub z Urzędu Pracy.

Bardzo nam przyjemnie, że poświęciłeś swój czas, żeby przeczytać nasz wpis. Jeżeli masz ochotę na więcej, to kliknij link ochrona znaku towarowego i przejdź do następnej witryny.

Rezultat zależy od tego czy przedstawiony przez nas biznes plan będzie obiecujący i czy naprawdę mamy dużą pewność, że nam się uda. Łatwiej będzie nam dostać dotacje, jeśli wpiszemy się w wytyczne danego projektu. Może być to propozycja dla ludzi bez pracy i wtedy będziemy idealnie pasować do wytycznych. Wspólnota Europejska uwielbia także wspomagać aktywizację osób wykluczonych, czyli przykładowo osoby niepełnosprawne. Jeżeli zatem jesteśmy taką osobą i mamy ochotę mieć swoją firmę, to bez kłopotu powinniśmy otrzymać finansowe wsparcie na rozkręcenie interesu. Rzecz jasna, nie będą to kwoty, które będziemy mogli roztrwonić na przyjemności. Gdy je dostaniemy, będziemy musieli wyłożyć je na urządzenia albo remont lokalu.
I najistotniejsze - na każdą rzecz będziemy musieli pokazać faktury tak, żeby udowodnić na co wydaliśmy pieniądze. Wspólnota lubi pomagać, ale wyłącznie wówczas, kiedy widzi pozytywne efekty.