Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ground7.com/includes/menu.inc).

W życiu stawiamy sobie wiele wymagań i pragniemy je realizować

Często porywa nas rywalizacja i to w gruncie rzeczy o wszystko - o okazalszy dom,o nowocześniejszy samochód, o bardziej kosztowne meble? Gdzie są tego przyczyny - nie wiadomo, ale wciąga faktycznie dużą grupę ludzi.


Być może nie chcemy czuć się gorsi, biedniejsi, zatem staramy się nie wykluczać z tej rywalizacji i dążymy do tego, aby posiadać to co inni.
Pracujemy dużo, lecz to co zarobimy nie za każdym razem wystarcza na nasze duże potrzeby.adwokat rodzinny WarszawaCo w takim wypadku robimy? Cóż - bardzo często jedynym rozwiązaniem bywa pożyczka. Regulujemy jedną, a za jakiś czas rozmyślamy o następnej, bo mamy w planach wymianę albo wyposażenia domu, albo sprzętu, ponieważ okazuje się, iż dotychczasowy jest już bardzo stary. Być może robimy to z zazdrości, może po to, aby nie czuć się wśród znajomych gorszymi? Tylko dlaczego w takich momentach nie myślimy o tym, że każda jedna następna pożyczka to jeszcze dłuższy okres spłaty. Czy wskazane jest poddawać się takim zachciankom? No cóż, jeśli nas stać to nie ma kłopotu, jeżeli tylko to powinno nam poprawić samopoczucie. Niewielka pożyczka na zakup sprzętu lub [job service - agencje pracy w holandii] nowych mebli nikogo nie położy finansowo, bardziej trzeba było by się zastanowić nad tym, po co nam konkurowanie z innymi? Czy ludzie bywają aż tak zazdrośni? Być naprawdę najistotniejsze okazuje się mieć, a nie być?


reklama zewnętrzna
Author: Prank Sky Media
Source: http://www.flickr.com


firma
Author: ZSPNrdwa Krosno
Source: http://www.flickr.com


pożyczka
Author: Robert Ashworth
Source: http://www.flickr.com


Oczywiście, warto mieć w życiu cele i dążyć do ich spełnienia.
Tylko czy to wszystko ma być jedynie po to, by się przed kimś poszczycić swoimi osiągnięciami i to najczęściej finansowymi? Przecież realizacja celów powinna być wyłącznie dla nas satysfakcją, a nie dla innych.