Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ground7.com/includes/menu.inc).

W jaki sposób Unia Europejska pomaga Polakom?

W ostatnim czasie nadmierne krytykowanie UE jest bardzo rozpowszechnione. Jednakowoż trzeba zwrócić uwagę, że choć niewątpliwie ta organizacja ma wiele wad, to jednakże nie jest powiedziane, iż pod wszystkimi względami jest ona czymś beznadziejnym.


pole - rolnictwo
Author: HintenRum
Source: http://www.flickr.com
Prawda jest taka, iż UE dała nam dużo dobrego. Chociaż nie jestem być może wielkim orędownikiem Unii, to jestem obiektywny. Chcę na początku napisać trochę odnośnie plusów mających związek z prowadzeniem firmy. W jaki sposób mikro przedsiębiorcy mają możliwość zarobić na UE?

A chociażby jak najbardziej godne zainteresowania są programy unijne dla małych firm jak tutaj - charakteryzują się one tym, że jeżeli umiejętnie wypełnimy wniosek, to w znacznym stopniu zwiększamy swoje szanse na odniesienie sukcesu.

Masz spory problem z wyszukaniem dobrego rozwiązania Twego dylematu? Na pewno skutecznie może pomóc Ci ta strona amortyzacja.

Szczególnie, iż przecież bardzo często owe pieniądze są ogromne - relatywnie. Przed kilkoma miesiącami mój kolega otworzył biznes - za unijne fundusze. Na początku był zarejestrowany w Urzędzie Pracy jak osoba bezrobotna, ponieważ wyłącznie bezrobotni mają możliwość uzyskać taką pomoc. Takowe dotacje są OK, choćby dlatego, iż po prostu pozwalają Polsce gonić Anglię i pozostałe zamożne kraje.

Oczywiście programy UE wzbudzają ogromne kontrowersje, choćby dlatego, że w końcu unijne pieniądze tak czy siak pochodzą z podatków, lecz uważam, iż takowa pomoc ma sporo sensu.

Opracowaliśmy wpis o podobnej treści. Jest on na kolejnej stronie. Wejdź zatem w ten link i dowiedz się szczegółów (http://toc.org.pl/doradztwo-toc/) z tym związanych.

Chciałbym także odrobinę napisać na temat rolnictwa. Czy wiesz drogi rolniku, iż dzięki funduszom unijnym nareszcie można lepiej radzić sobie z prowadzeniem gospodarstwa rolnego? Osobiście znam sporą ilość rolników, którzy uważają, że programy unijne dla rolnictwa są czymś niezwykłym. Sądzę, iż umiejętnie rozdzielana pomoc unijna ma wiele sensu. Pewnie większość osób zgadza się ze mną (więcej na ).

Należy jednakże wiedzieć, że w wielu przypadkach te środki są przejadane. Trudno myśleć, iż całkowicie pozbawione sensu rozdawnictwo pieniędzy jest pozytywnym zjawiskiem. Szczególnie, że przecież w wielu przypadkach pieniądze z UE są marnotrawione. A więc krótko podsumowując: UE daje sporo Polakom, lecz trzeba zwrócić uwagę, że niestety nie w każdym przypadku orientujemy się jak spowodować, iż owe fundusze zostaną pomnożone. A w końcu chcielibyśmy, aby wreszcie Polska wykorzystała swoje szanse.