Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ground7.com/includes/menu.inc).

Zawsze fajnie jest trzymać pieniądze na dobrej lokacie w sprawdzonym banku

Lata, gdy wszyscy chowali oszczędności w skarpetach dawno już minęły. Dzisiaj wszyscy trzymają swoje oszczędności w banku, ponieważ tak wydaje się być pewniej.


Instytucje finansowe posiadają wśród Polaków dobre opinie.
lokata bezkarna bgż optima
Author: Irena Safarova
Source: http://www.flickr.com


dokument
Author: ieuz
Source: http://www.flickr.com


Z reguły im ufamy i nie są znane jakiekolwiek przesłanki, które miałyby świadczyć o tym, że to w najbliższym czasie się zmieni. Zwykle instytucje finansowe takiego rodzaju są niebywale duże. Z reguły są częścią międzynarodowej siatki. To sprawia, że jesteśmy spokojni o nasze oszczędności. Jeżeli szukamy dla przykładu lokaty, na której pewnie będzie rósł nam spory procent, to należy zastanowić się nad wyborem BGŻ BNP Paribas. Jest to fantastyczny bank, który jest w naszym państwie rozpoznawalny i szanowany. Zaciekawić nas powinna Lokata Bezkarna BGŻ Optima. Jest to wyśmienita propozycja dla nowych klientów instytucji. Możemy na takiej lokacie położyć na początek stosunkowo niewielką kwotę, bo 1000 PLN. Jednak maksymalna suma to aż 20 000 PLN i są już to znaczne pieniądze, z których zyskamy spory procent. Lokata ma Oprocentowanie stałe w skali roku i jest to 3,5%. Jest to świetna oferta. To co powinno skusić wszystkich zainteresowanych, to gwarancja wypłaty uzyskanych odsetek. Nawet jeżeli z jakiejś przyczyny zerwiemy lokatę przed końcem umowy, to nie przepadną nam zgromadzone do tej pory odsetki.
To bardzo miła informacja. Nigdy nie możemy być pewni, co może się przydarzyć w życiu i kiedy będzie nam niezbędna większa kwota. Dzięki temu zapewnieniu nie stracimy tego, co już zdążyliśmy naskładać.