Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ground7.com/includes/menu.inc).

Zestawy naczyń producenta Tefal

Gotowanie jest sztuką. Żeby gotować zdrowo oraz smacznie, nie starczą oryginalne przepisy i dobrej jakości surowce. Chcąc sprawić, aby praca w kuchni stała się przyjemnością, warto zaopatrzyć się w praktyczny, porządny kuchenny sprzęt. Dziś na rynku można wybierać i przebierać.

Od wielu lat królują firmy z długoletnim doświadczeniem, co pozwala im produkować wyroby odpowiedniej jakości. Niewątpliwie wśród liderów kuchennych produktów znajduje się producent naczyń Tefal.

Wejdź na ten link oraz zobacz więcej dokładniejszych wiadomości dotyczących analizowanego tutaj tekstu. Na pewno jest on niezwykle ekscytujący.Zarówno naczynia, jak i drobne urządzenia AGD nie mają sobie równych w tym przedziale cen. Zwłaszcza warte polecenia są zestawy naczyń kuchennych, które pozwolą kompleksowo podejść do sztuki przygotowywania posiłków. W sprzedaży jest dostępny na przykład . To komplet składający się z 1,5 litrowego rondla o szerokości 16cm i 4 naczyń, ze średnicami odpowiednio: 18cm, 20cm i 24cm oraz wysokiego garnka ze średnicą 22cm. Do każdego z nich są dołożone pokrywki. Kompletny zestaw zrobiono z wysokiej jakości stali nierdzewnej o grubym spodzie, który jest przystosowany także do użytku na kuchniach elektrycznych. Komplet nazwany Tefal Classy Chef Zestaw naczyń 14 cz C778S154 C7786454 C7790654 C7790454 () ma wszystkie wymienione powyżej części, a poza tym poszerzony został o duży garnek z pokrywką oraz dwa rozmiary patelni. Tu również wszystkie elementy są przeznaczone do użytku na indukcyjnych płytach.Linia Ingenio od kilku lat ma wielu zadowolonych nabywców, tak więc warto przyjrzeć się zestawowi Tefal ingenio zestaw garnków 9 cz. L5279572 lub znacznie większemu Tefal ingenio zestaw garnków 20 cz. L5279972. Zestaw pierwszy posiada patelnię ze średnicą 24cm oraz dwa garnki, ze średnicą 18 i 24cm. Poza tym do użytku są dwie przykrywki, plastikową o średnicy 18 cm i szklaną mającą średnicę 24cm, a także zestaw rączek i uchwytów do naczyń. Drugi zestaw ma do zaoferowania znacznie większy wybór, m.in. jeszcze dwie przykrywki i patelnie a także jeden większy garnek oraz kilka tarek, ochraniacz na palce, adapter na garnki i chochlę.