handel

Co odnaleziono w starożytnym grodzie wzniesionym na chwałę Heraklesa?

skoki na trampolinie
Author: Heather
Source: http://www.flickr.com
W dniach, kiedy na jakimkolwiek etapie życia możemy doświadczać prawdziwości motta mówiącego, iż reklama jest motywacją sprzedaży, nie zawsze jest nam wiadome kto właściwie wymyśla wszelakie taktyki na daną promocję.

Egzekwowanie należności poza granicami kraju

windykacja
Author: Sean MacEntee
Source: http://www.flickr.com
Odzyskiwanie należności spoza Polski nie jest wcale takie proste, tym bardziej wówczas, kiedy powstają problemy ze strony osób pracujących za granicą. Każdy bez wyjątku biznesmen oczywiście powinien wziąć pod uwagę ryzyko związane z prowadzeniem działalności, łączące się z tym, że nie otrzyma zobowiązania terminowo, lecz przecież na fakcie tego, by rozpoczynać biznesy z sporą liczbą przedsiębiorstw opiera się to, czy rozwinie się jego biznes. Nie trzeba założyć, że wszyscy biznesmeni to osoby niegodne zaufania.

Rynek walutowy – jakie są jego mocne strony?

waluty
Author: Stan Dalone
Source: http://www.flickr.com
Sposobów na zarabianie pieniędzy jest tyle, ilu jest ludzi. W Polsce od dłuższego czasu goszczą liczne, niespotykane do niedawna rozwiązania, jakie jednak okazują się strzałem w dziesiątkę oraz zyskują uznanie niemałej liczby osób. Sporo uwagi poświęca się tematowi takiemu jak rynek walutowy. Jest to pewnego rodzaju rynek, na jakim odbywa się handlowanie walutami lub dewizami.