Internet

Obecność w sieci wiąże się z różnymi niebezpieczeństwami. Czy wiesz, jakie to niebezpieczeństwa i jak się przed nimi bronić

Linux Server Menagement
Author: Linux Screenshots
Source: http://www.flickr.com
W ostatnim czasie coraz bardziej popularna staje się praktyka przechowywania danych w chmurze, czyli w usługach online. Niestety, nie w każdej sytuacji jest to bezpieczne, gdyż nasze dane w chmurze są wystawione na zagrożenie. Jesteśmy w stanie je oczywiście ochronić, więc są tworzone różnorodne systemy zabezpieczeń czy systemy weryfikacji danych.

Bankowość mobilna- rewelacyjne rozwiązanie pozwalające na operacje w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie

Pieniądze
Author: epSos .de
Source: http://www.flickr.com
Zważywszy na fakt, że żyjemy w czasach internetu nikogo już nie dziwi, że bardzo dużo spraw załatwiamy właśnie za sprawą sieci. Wiele osób korzysta z bankowości mobilnej, za sprawą której możemy z łatwością doglądać naszych kont a również pprzeprowadzać wszelkie operacje nie wychodząc z domu. Coraz większą popularność mają również kredyty, o które też można ubiegać się przez bankowość online.

Prognozowanie dotyczące systemów operacyjnych

system windows
Author: Maurizio Pesce
Source: http://www.flickr.com
W tych czasach ważne jest to, w jaki sposób wykorzystujemy zgromadzone dane. Wiele przedsiębiorstw dobrze wie, że dane zgromadzone z wcześniejszych tygodni, miesięcy a nawet i lat są naprawdę ważną wskazówką , która dotyczy przyszłych dni. Z takich danych można zacząć tworzyć prognozy dotyczące wybranego zjawiska.

Rozliczanie podatkowe PIT - z bezpłatnym programem online już nie takie skomplikowane

PRacownik
Author: Rob Lawton
Source: http://www.flickr.com
Jak co roku miliony Polaków muszą przedłożyć roczne zeznanie podatkowe do właściwego urzędu skarbowego. I chociaż wypada zrobić to jak najwcześniej, to spora ilość z nas zostawia to na ostatnią chwilę.

Pages