Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ground7.com/includes/menu.inc).

Użyteczne etui do Alcatel

Dla jakiegokolwiek właściciela telefonu istotne jest, ażeby aparat fotograficzny był nie jedynie współczesny, lecz miał też modny wygląd. Trzeba chronić własny telefon, a przy okazji nadać mu oryginalnego wyglądu dzięki etui do Alcatel.


folia na telefon
Author: Franke
Source: Franke


Etui w idealny sposób chroni boki i tył telefonu, a przy tym cały czas jest dojście do wszelkich klawiszy. Etui do Alcatel stworzone jest z wygodnego w użytkowaniu materiału silikonowego. Nadzwyczaj płaskie, eleganckie i wygodne etui, ma otwór na głośnik (zobacz również subwoofer aktywny) i mikrofon.


Komfortowe etui Alcatel Pop 4 etui do Alcatel Pop 4 z funkcją portfela, to świetny artykuł, do zabezpieczenia telefonu, także organizer kart kredytowych, pieniędzy, czy wizytówek w celowo do tego określonych dwóch kieszeniach.


Etui do Alcatel zamykane na rzep, oprócz schematycznej roli osłony telefonu, posiada przegródki na dokumenty, także wizytówki.
Niezawodność i trwałość wykonania, oraz wysoka jakość tworzyw używanych przy produkcji, zapewniają zupełne zabezpieczenie telefonu.


Odrębnym rodzajem etui do Alcatel jest kabura z klapką na magnes. Sprawi ona, że aparat telefoniczny okaże się chroniony w funkcjonalny sposób. W środku znajduje się specjalne mocowanie wykonane z solidnego i równocześnie elastycznego materiału kauczukowego. Pokrowiec ma niezbędne wycięcia na przyciski, aparat i złącza systemowe, co zapewnia całkowitą swobodę w czasie używania.


etui do alcatel
Source: pixabay.com


Wystarczy otworzyć klapkę i można bez trudu prowadzić rozmowę, wykonywać fotografie, bądź też przesyłać wiadomości.


Etui do Alcatel posiada zapięcie na podwójny magnes, a przymocowanie w którym się umieszcza smartfona, umożliwia jego zabezpieczenie nawet przy otwartej klapce.


Dla ludzi ceniących intymność ekranu swojego telefonu, komputera, czy tabletu, przygotowano folie prywatyzujące. Przyklejamy folie na aparat telefoniczny folie na komórki i z boku nic nie widać.


Trzeba dokładnie wyczyścić ekran, odkleić malutki element, sformować należycie na ekranie i przeciągnąć do końca folie na telefon. Trzeba uważać, żeby pod folią nie uczyniły się żadne bańki powietrza. Proces jest trochę prostszy niż w sytuacji folii na telefon ochronnych, bo modele prywatyzujące są grubsze.