zdjęcia

Jaki kupić obiektyw do aparatu? Na jakie rzeczy koniecznie patrzeć przed zakupem? Co jest najistotniejsze?

Aparaty fotograficzne
Author: Maurizio Pesce
Source: http://www.flickr.com
Dziś kupno aparatu to żaden problem, dlatego też sporo ludzi pragnących robić wciąż lepsze zdjęcia zmienia kompakty na proste lustrzanki. Natomiast tutaj pojawia się problem, czyli jaki obiektyw wybrać. Większe kłopot może się pojawić, jak wymagamy, żeby nasza lustrzanka zarazem posiadała, przykładowo zoom taki jak teleobiektyw oraz funkcję makro, jakby to było w kompakcie. Niestety, tak się nie da bo do lustrzanki potrzeba sporego zestawu obiektywów, jakie mogłyby spełnić wszystkie wymagania. Pośród nich natomiast rozeznać się nie jest tak łatwo.

Aparaty marki Sigma dostępne w Szczecinie - najbardziej uroczym mieście Polski

obiektyw
Author: Eugene Romanenko
Source: http://www.flickr.com
Jest to zwyczajem, nawet tradycją, iż każda para młoda odbywa sesję fotograficzną w jakimś uroczym miejscu, aby oczywiście upamiętnić dla każdego najcudowniejszy dzień w życiu. W niniejszym artykule przedstawimy: w jakim mieście najchętniej się fotografują młode pary i z jakiego aparatu korzystają fachowcy aby ci, którzy nie mieli jeszcze do czynienia z fotografią ślubną oraz młode małżeństwa poszukujące fachowego fotografa znaleźli odpowiedź na swoje pytania.

Idealna pamiątka ze ślubu

http://magiceye.com.pl/
Author: Steffen Voß
Source: http://www.flickr.com
Większość przyszłych małżonków, planujących dzień ślubu zastanawia się w jaki sposób upamiętnić ten wymarzony dzień. Jedno jest pewne. Należy postarać się, by wynająć doskonałego fotografa i kamerzystę. Szczególnie, iż filmy z dnia ślubu przestają być nużącymi, ciągnącymi się godzinami nagraniami, które prędzej czy później lądują na dnie szafy. W obecnych czasach, zmienia się nie tylko czas trwania i dynamika filmu, ale również położenie kamery.

Fotograf ślubny w Łodzi - w jaki sposób zatrzymać piękne momenty na dłużej?

para młoda w plenerze
Author: Zih Yang Lin
Source: http://www.flickr.com
Wszyscy z nas przeżywają momenty, które chciałoby się zatrzymać na wieki. Uroczystości wartych zastopowania będzie tak dużo, ilu ludzi - każdy z nas dożyje we własnym życiu czegoś, na wspomnienie czego będzie rodziło się w nim przyjemne uczucie.

Pages