zdjęcia

Idealna pamiątka ze ślubu

http://magiceye.com.pl/
Author: Steffen Voß
Source: http://www.flickr.com
Większość przyszłych małżonków, planujących dzień ślubu rozważa w jaki sposób upamiętnić ten niepowtarzalny dzień. Jedno jest pewne. Trzeba postarać się, by wybrać doskonałego fotografa i kamerzystę. Zwłaszcza, że filmy z dnia ślubu nie są już nudnymi, wielogodzinnymi nagraniami, które po pewnym czasie lądują na dnie szafy. W dniu dzisiejszym, ulega zmianie nie tylko czas trwania i dynamika nagrania, ale także położenie kamery.

Fotograf ślubny w Łodzi - w jaki sposób zatrzymać piękne momenty na dłużej?

para młoda w plenerze
Author: Zih Yang Lin
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas przeżywa momenty, które chciałoby się zachować na zawsze. Chwil wartych zatrzymania jest tak dużo, ilu ludzi - każdy spośród na doświadczy w swoim życiu czegoś, na myśl o czym będzie budziło się w środku przyjemne uczucie.

Ewolucja fotografii

Aparat fotograficzny
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Już wiele lat temu, razem ze stworzeniem pierwszego aparatu fotograficznego, uświadomiono sobie zalety uwieczniania rzeczywistości na zdjęciach. Fotografia stała się powszechną metodą zatrzymywania momentów poprzez wykonywanie zdjęć. Przez wiele lat nieodzowną częścią było wywoływanie, a więc drukowanie wykonanych zdjęć. Zmieniło się to dopiero w ostatnim czasie, z uwagi na popularność rozmaitych nośników cyfrowych i zdjęć w formie cyfrowej. Również technologia w fotografii uległa znacznej ewolucji. Rozwój techniki nie ominął tej gałęzi, obecnie fotografia przewiduje wykorzystywanie bardzo zaawansowanego sprzętu. Z takich wytworów technologii korzystają przedstawiciele rozmaitych profesji, między innymi dziennikarze. Można ich często bowiem zaobserwować z nowoczesnymi urządzeniami fotograficznymi z ogromnymi obiektywami.

O czym pamiętać, kiedy stawiamy pierwsze kroki w obszarze fotografii? Co jest najbardziej ważne?

cholewka
Author: Random Retail
Source: http://www.flickr.com
Wiele osób marzy o karierze fotografa. Nie jest to takie łatwe, ponieważ profesjonalne fotografowanie to sztuka, to zamykanie w kadrze szybko i nieodwracalnie ulotnych chwil. Wiele osób pragnie osiągnąć perfekcję w tym właśnie obszarze, marzą oni o tym, ażeby wyjść poza format zwyczajnego uwieczniania normalnych imprez.

Pages