sprzęt

Telefon dla seniora. Który wybrać oraz czym kierować się przy zakupie?

ciepło
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Prosty aparat komórkowy, nie mówiąc obecnie o smartfonie, zdoła przysporzyć licznych kłopotów starszym osobom. Dlatego też producenci coraz nagminniej ubogacają ofertę o edycje telefonów poświęconych dla seniorów.

Następny topowy model od Samsunga czyli jakimi parametrami ten właśnie producent będzie chciał zaskoczyć klientów w modelu Galaxy S7.

smartfon
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Samsung przyzwyczaił swoich klientów, że telefony z rodziny S stają się hitami rynkowymi. Doskonałe zestawienie parametrów i wykonanie, mocne podzespoły i naprawdę duża wydajność sprawiają, że każda kolejna odsłona cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Kilkuletnie modele Samsunga dalej są bardzo chętnie wybierane, zwłaszcza że oferują możliwości nierzadko przekraczające to, co może obecnie dać konkurencja.

Tekst o nowościach w elektronice

Elektronika
Author: Iwan Gabovitch
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach zawładnęła naszym życiem elektronika. Obecnie jest zupełnie inaczej niż dawniej. Czy łatwiej? Być może. Choć ciężko o jednoznaczną odpowiedź. Ale za to możemy możemy odmawiać niekończącą się litanię o wciąż pojawiających się na rynku elektronicznych nowościach. Życie niemal większości osób powiązane jest z tymi nowościami.

Co dobrze jest wiedzieć na temat sprzętu fotograficznego?

Obiektyw makro
Author: Christopher Aitken
Source: http://www.flickr.com
Technika posuwa się do przodu, a co się z tym wiąże, my mamy możliwość używać coraz dokładniejszych aparatów cyfrowych, dzięki którym nasze zdjęcia wychodzą w znacznie lepszej jakości. Jednak prawda jest taka, iż sam aparat to nie wszystko, ponieważ niesamowicie ważne w tym wszystkim jest jeszcze właściwe dobranie obiektywu, jak i różnego modelu filtrów.

Pages