fotograf

Cudowna pamiątka na resztę życia - zdjęcie dzieci

świąteczna fotografia dziecka
Author: Personal Creations
Source: http://www.flickr.com
Każdy rodzic chce mieć pamiątkę z tego jak jego dziecko dorastało. Zwłaszcza mowa o zdjęciach, gdy wręcz możemy pokazać to, że każdego dnia dziecko jest całkiem inne. Dzieci, są niesamowicie wdzięcznym tematem, jeżeli chodzi o fotografie. Ich naturalność, brak jakiegokolwiek zmanierowania, pozwala na pstryknięcie naprawdę świetnych fotografii na przyszłość.

Nowości przedsiębiorstwa Samsung - jakie produkty można aktualnie dostać w sklepach?

Lampa stołowa Rabbit, inspirowana Rabbit Table
Author: Quadre Design
Source: http://www.quadre.pl
Aktualnie producenci coraz to nagminniej wydają na rynek sklepowy artykuły, jakie będą dobre w użyciu na co dzień. Raz na pewien czas wytwórca zdumieje nas czymś, jednak dobrze, aby sporządzał nadal sprzęty, jakie będą bezpieczne w wykorzystaniu i przydatne w życiu dziennym dla przeciętnego człowieka.


Aktualnie firma Samsung jest pionierem w wytwórczości dobrych maszyn elektronicznych, a dodatkowo jest wyjątkowo popularna.

Fotograf ślubny w Łodzi - w jaki sposób zatrzymać piękne momenty na dłużej?

para młoda w plenerze
Author: Zih Yang Lin
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas przeżywa momenty, które chciałoby się zachować na zawsze. Chwil wartych zatrzymania jest tak dużo, ilu ludzi - każdy spośród na doświadczy w swoim życiu czegoś, na myśl o czym będzie budziło się w środku przyjemne uczucie.

Fotografia dla (nie)zaawansowanych

obiektyw aparatu fotograficznego
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Fotografia towarzyszy ludziom stosunkowo długo i to, jak nad wyraz odmieniła własne oblicze od czasu jej powstania, w zasadzie zaskakuje. Z pewnością dobrze jest się przyjrzeć procesom, które ją kształtowały oraz dostrzec, jak wielki wpływ na świat ma do tej pory. Niegdyś zdjęcia robiło się rzadko oraz na wielkie okoliczności. Zwykle rodzinne pamiątki przechowywane były w tradycyjnych albumach i swoim czarno – białym pięknem fascynują do dziś. Fotograf był osobą o wyjątkowych kompetencjach, bo potrafił posługiwać się aparatem, jakiego ustawienia zawsze były manualne, co jasne.

Pages