fotograf

W jaki sposób przygotować się do ślubu oraz wesela?

fotograf
Author: Leo Hidalgo
Source: http://www.flickr.com
Jak zorganizować przygotowania do jednego z najważniejszych wydarzeń w życiu zatem ślubu oraz wesela: Żeby wszystko mieć pod kontrolą kiedy padnie to pytanie oraz ta wyczekiwana odpowiedź. Najlepiej zacząć wszelkie przygotowania do bezsprzecznie najistotniejszego wydarzenia w życiu kochającej się pary trzeba zacząć wszystko planować na ok. 12-6 miesięcy przed uroczystością.

Wybieramy fotografa na wesele – na co zwracać uwagę, by zdjęcia były rewelacyjną pamiątką?

zdjęcie pary młodej
Author: Shan Owens
Source: http://www.flickr.com
Jeśli poszukujesz odpowiedniego fotografa na wesele, z pewnością chciałbyś, by twoje zdjęcia były niesamowite. Marzą ci się przepiękne krajobrazy oraz fotografie, które utrwalą prawdziwe emocje z tego jednego z najistotniejszych dni w życiu. Kilka zaleceń pomoże ci dokonać celnych wyborów oraz cieszyć się rewelacyjną pamiątką, do której niewątpliwie będziesz niejednokrotnie powracać razem z ukochaną osobą.

Fotograf ślubny w Łodzi - w jaki sposób zatrzymać piękne momenty na dłużej?

para młoda w plenerze
Author: Zih Yang Lin
Source: http://www.flickr.com
Wszyscy z nas przeżywają momenty, które chciałoby się zatrzymać na stałe. Chwil wartych uwiecznienia będzie tak dużo, ilu ludzi - każdy z nas dożyje w swoim życiu czegoś, na wspomnienie czego będzie rodziło się w nim przyjemne uczucie.

Fotografia dla (nie)zaawansowanych

obiektyw aparatu fotograficznego
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Fotografia towarzyszy ludziom stosunkowo długo i to, jak nadzwyczaj odmieniła swoje oblicze od czasu jej powstania, wręcz zadziwia. Z pewnością warto jest się przypatrzeć procesom, jakie ją ukształtowały i dostrzec, jak wielki wpływ na świat ma dotychczas. Kiedyś fotografie robiło się rzadko i na większe okazje. Najczęściej rodzinne pamiątki przechowywane były w tradycyjnych albumach oraz swym czarno – białym pięknem urzekają do dziś. Fotograf był osobą o niezwykłych umiejętnościach, ponieważ umiał obsługiwać aparat, jakiego ustawienia zawsze były manualne, co oczywiste.

Pages