gry

Jak rośnie aktualnie rynek telefonów komórkowych i smartfonów, jakie na nim panują trendy.

pieniądze
Author: Rikard Fröberg
Source: http://www.flickr.com
Rynek smartfonów wyposażonych w ekrany dotykowe rośnie w ogromnym tempie. W ciągu roku w krajach całego świata sprzedają się miliony tego typu urządzeń, a co parę miesięcy ukazują się kolejne odsłony najpopularniejszych serii.

Co trzeba przede wszystkim wiedzieć o przenośnych konsolach?

przykładowa gra na PlayStation4
Author: blogarazzo
Source: http://www.flickr.com
Gry sprawiają, że w zasadzie dzisiaj absolutnie nikt nie może narzekać na znużenie. Doba jest krótka, taka jak niegdyś, a w końcu nieustannie pojawiają się kolejne rozrywki, świetne sposoby spędzania wolnego czasu. I fajnie. W takim razie warto trochę zwiększyć swoją wiedzę odnośnie konsoli PS Vita. A w końcu nie ma w Polsce fajniejszej konsoli, aniżeli PS VITA! Zapewne niektórzy nie zgodzą się z tym, lecz bez dwóch zdań warto przynajmniej przetestować tę konsolę!

Krótki przegląd mocnych i wydajnych kart grafiki używanych do profesjonalnych zastosowań.

rozmowa przez sieć
Author: Highways Agency
Source: http://www.flickr.com
Komputery wykorzystywane w rozwiązaniach biznesowych bardzo często mają całkowicie odmienną konfigurację od biurowych albo domowych sprzętów. Niejednokrotnie umożliwiają one obsłużenie nietypowych urządzeń, raczej niewykorzystywanych przez normalnych użytkowników.

Kamera samochodowa to wspaniały zakup

fotka - sprzęt
Author: Arkadiusz Sikorski
Source: http://www.flickr.com
Możemy inwestować w różnorakiego rodzaju sprzęty, które pomogą nam rejestrować ważne dla nas wydarzenia, lub to co dzieje się obok nas, tak abyśmy później mieli szansę otrzymać z tego pamiątkę, lub dowód, że nie wykonaliśmy nic złego. Trzeba się namyślić, jaki sprzęt może nam się przydać, tak by powiedzieć, w co musimy inwestować.

Pages