prawo

Odprawy emerytalne to jednorazowe należności pieniężne dla zatrudnionych idących na emeryturę.

finanse
Wszystkie jednostki pozostające pod rządami ustawy o rachunkowości mają obowiązek uczynienia takiej pracy jak wycena instrumentów finansowych. Od zadania tego mają możliwość się zwolnić tylko te firmy, które nie podlegają obowiązkom poddania swego sprawozdania finansowego corocznemu zbadaniu, gdyż nie wypełniają przewidzianych ustawą kryteriów. Rozporządzenie o instrumentach finansowych planuje, iż niektóre instrumenty finansowe wyceni się w skorygowanej cenie nabycia, zwanej też zamortyzowanym kosztem.

Jak to jest dawać pracę? O czym należy pamiętać? Jaka wiedza jest przydatna?

wynagrodzenie
Author: SuperTowTrucks Blog
Source: http://www.flickr.com
Prowadzenie firmy jest związane z ładunkiem ważnych kwestii, wśród których najistotniejsze są te dotyczące pracowników, kosztów i dokumentów bez których żadne przedsiębiorstwo nie może normalnie działać.

Wypełnianie PIT-ów w naszym kraju jest obowiązkiem, który niewątpliwie dosięga nas każdego roku - musimy to uczynić, chociaż niezbyt to lubimy

Questing – niezapomniana przygoda dla całej rodziny
Author: Planet PR
Source: Planet PR
Wszyscy Ci, którzy muszą rozliczyć zeznanie podatkowe i odesłać to do Urzędu Skarbowego, zapewne wiedzą, że jest jeszcze trochę czasu. Regularnie składane sprawozdania w Polsce to te z numerami 36 i 37.