aparat

Nowoczesny Dron Inspire 1 z osobliwą budową

Dron z kamerą
Author: Walter
Source: http://www.flickr.com
Dron Inspire 1 oferuje ogromnie unikatową budowę i prowadzenie w toku startu i lądowania. Ma skrzydła z włókna węglowego, jakie jest możliwość zestawić w ciągu lotu, by nie wchodziły w kadr, dzięki czemu będzie wolno wykorzystać pełen zakres obrotu kamery. Dron DJI Inspire 1 ma zamontowaną doskonałą kamerę, dzięki której filmy są najwyższej jakości.

Interesujące propozycje na elegancki pokrowiec do telefonu komórkowego

samochód
Author: Dhinakaran Gajavarathan
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach chyba prawie każdy posiada telefon komórkowy, za pośrednictwem którego może połączyć się ze znajomymi, a nawet z siecią. Trzeba podkreślić, że współczesne komórki zachwycają najróżniejszymi nowoczesnymi funkcjami, jakie jeszcze jakiś czas temu były niemożliwe.

Co proponuje marka LG na rynku smartfonów? Jakie akcesoria możemy nabyć dla smartfonów LG?

etui
Author: Elisa Fair
Source: http://www.flickr.com
Firma LG w dziedzinie telefonów od kilku lat wiedzie prym, obok takich marek jak HTC czy Samsung. Oprócz fantastycznych modeli smartfonów, zakupić mamy możliwość interesujące akcesoria.

Topowe smartfony. Na co trzeba zwrócić uwagę?

samsung galaxy
Author: pestoverde
Source: http://www.flickr.com
Świat produktów mobilnych a w szczególności telefonów komórkowych, czyli tzw. smartphonów urósł w ostatnim czasie do niezwykle dużych rozmiarów. Liczba dostępnych propozycji, rodzajów telefonów jest ogromny. Jest to na rękę na pewno na rękę dla większości użytkowników, którzy mogą dobrać odpowiedni telefon do swoich potrzeb.

Pages