kamera

Artykuły RTV w najatrakcyjniejszej cenie

video sony
Author: Timothy Dowd
Source: http://www.flickr.com
Obecnie produkty, które jeszcze niedawno w naszym kraju były zarezerwowane dla bogatszych obywateli, dzisiaj są do dostania niemal dla wszystkich. Nie istotne czy chodzi o komputer, tablet albo może kamerę, w domach wielu rodzin można natrafić na tego typu produkty.

Nowoczesny Dron Inspire 1 z osobliwą budową

Dron z kamerą
Author: Walter
Source: http://www.flickr.com
Dron Inspire 1 przekazuje bardzo unikalną budowę i postępowanie w trakcie startu i lądowania. Posiada ramiona z włókna węglowego, jakie można zestawić w trakcie lotu, by nie wnikały w kadr, dzięki czemu będzie wolno wyeksploatować cały zasięg obrotu kamery. Dron DJI Inspire 1 posiada zamontowaną imponującą kamerę, dzięki której obrazy są najwyższej postaci.

Dji phantom 4 ma sposobność się podobać

drony
Author: Raghavendra Bhat
Source: http://www.flickr.com
Czy powiemy w jaki sposób działają drony?

Musimy sobie zdawać sprawę z tego, że dużo większym zainteresowaniem szczycą się drony, co spowoduje, że okazują się być one stosowane nie tylko przez ekspertów w przeróżnych kategoriach, lecz również przez zwyczajnych ludzi. To właśnie powoduje, że stają się one coraz fajniejsze, a równocześnie okazują się być bardzo proste w obsługiwaniu.

Wyczynowe kamerki instalowane na kask

kamera
Author: BenQ
Source: BenQ
W dobie nowoczesnych technologii ludzie, którzy są wielbicielami sportów wyczynowych uwielbiają dzielić się wrażeniami. Najlepszą metodą jest oczywiście uchwycenie na filmie wyczynów i udostępnienie ich na portalu, który pozwala na wklejanie dowolnych treści filmowych. Ciekawie jest zatem poprosić kolegę, by stanął niedaleko z porządną kamerą i uchwycił, gdy skaczecie, wspinacie się na strome szczyty bądź cokolwiek innego czynicie. Jednakże najbardziej atrakcyjny obraz emocji zagwarantuje porządna kamera na kask. Z pewnością wielokrotnie widziałeś filmy kręcone tego gatunku aparatem.

Pages