kamera

Wyczynowe kamerki instalowane na kask

kamera
Author: BenQ
Source: BenQ
W okresie nowoczesnych technologii ludzie, którzy są wielbicielami sportów ekstremalnych uwielbiają dzielić się wrażeniami. Popularną metodą jest oczywiście uchwycenie na filmie wyczynów i wstawienie ich na Youtubie, który umożliwia wysyłanie dowolnych treści filmowych. Ciekawie jest więc poprosić kumpla, by stał niedaleko z dobrą kamerą i uchwycił, kiedy skaczecie, wspinacie się na strome szczyty albo cokolwiek innego robicie. Jednakże zdecydowanie najlepszy obraz doświadczeń zagwarantuje porządna kamera na kask. Na pewno wielokrotnie oglądałeś filmy kręcone tego gatunku aparatem.

Nowoczesny Dron Inspire 1 z osobliwą budową

Dron z kamerą
Author: Walter
Source: http://www.flickr.com
Dron Inspire 1 proponuje nadzwyczaj unikatową konstrukcję i postępowanie w czasie startu i lądowania. Ma ramiona z włókna węglowego, które można schować w trakcie lotu, ażeby nie wchodziły w kadr, dzięki czemu będzie można wyczerpać całkowity zakres obrotu kamery. Dron DJI Inspire 1 posiada zamontowaną idealną kamerę, dzięki której filmy są najwyższej jakości.

Kamerki do sportów ekstremalnych - rejestruj swoje sportowe doświadczenia!

Kamera GoPro Hero3
Source: http://kamerynakask.pl/
Wśród całego mnóstwa różnych sportów jakim może się obecnie oddawać każdy z nas bardzo łatwo znajdziemy także i takie, z których w dosłownie każdym przypadku płynie mnóstwo niezwykle intensywnych emocji. Jest to rzecz jasna propozycja przede wszystkim dla osób które uwielbiają adrenalinę i nie boją się wykorzystywać swojego czasu w często trochę ryzykowny sposób – równocześnie jednak zawsze jest to równoznaczne z naprawdę doskonałą zabawą. W ostatnich latach sporą popularnością zaczęło cieszyć się rejestrowanie swoich przeżyć tego typu i dzielenie się tym z innymi ludźmi, co rzeczywiście jest doskonałą propozycją.

Artykuły RTV w najatrakcyjniejszej cenie

video sony
Author: Timothy Dowd
Source: http://www.flickr.com
Obecnie artykuły, które jeszcze do niedawna w Polsce były przeznaczone dla bogatszych osób, dzisiaj są do dostania niemal dla wszystkich. Nie istotne czy chodzi o komputer, tablet czy może kamerę, w mieszkaniach wielu rodzin można odszukać tego typu sprzęty.

Pages