HD

Sprawdzone kamery do dyscyplin ekstremalnych

Ostatnio bardzo często można natknąć się w Internecie na filmy, przedstawiające na przykład powietrzne akrobacje snowboardzisty lub ekstremalny zjazd na rowerze. Typową cechą tych nagrań jest jednak ich punkt widzenia – na filmach tego typu obserwuje się otoczenie niejako oczami sportowca. Taki efekt otrzymuje się jedynie z użyciem właściwego sprzętu, który przymocowuje się do stroju lub części ciała sportowca.

Czy aby warto wybrać cyfrową telewizję?

telewizor
Author: Daniel Oines
Source: http://www.flickr.com
Zanim wybierzemy dostawcę telewizji, warto zastanowić się nad kilkoma aspektami.

Oferty różnią się między sobą przede wszystkim ilością dostępnych kanałów, a także możliwością dostępu do internetu. Operatorzy wciąż walczą o klienta także ceną. Jednakże, gdy uważnie przyjrzymy się poszczególnym ofertom, zauważymy, że różnice są niewielkie. Warto jednak zapoznać się tematem, by uniknąć typowych pułapek.

Kamera na kask jest zakupem, który należy dokładnie rozważyć

Kamera Sony Action Cam
Source: http://kamerynakask.pl/
Zamocowanie jej nie jest zadaniem, które można uznać za wyjątkowo proste. Do tego wymagany jest specjalistyczny sprzęt, który przeznaczony jest do specjalistycznego montowania rur. To nic innego jak rury odpowiedzialne są za pewne i trwałe przemontowanie kamery do motoru. Kamera motocyklowa dobrej jakości może zostać też dopasowana do innego rodzaju jednośladów.

Jak kupić dobry telewizor czyli krótki opis oferowanych obecnie w sprzedaży technologii i urządzeń.

opakowanie telewizora plazmowego
Author: Mike Mozart
Source: http://www.flickr.com
Telewizory są jednym z najczęściej spotykanych urządzeń elektronicznych w większości domów. Do niedawna jeszcze w pokojach dumnie stały ogromne telewizory z kineskopami, jednak postęp technologiczny spowodował, że zupełnie zastąpione one zostały przez nowsze urządzenia. Cechą charakterystyczną dzisiejszych telewizorów jest to, że nie mają one lampy kineskopowej, przez co bez problemów da się je ustawić na wąskiej szafce albo powiesić na ścianie. Bardzo zmieniły się także możliwości technologiczne, szklane kineskopy zostały zastąpione nowoczesnymi matrycami, dającymi dużo lepszą jakość wyświetlanego obrazu.