model

Wyczynowe kamerki instalowane na kask

kamera
Author: BenQ
Source: BenQ
W okresie nowoczesnych technologii ludzie, którzy są wielbicielami sportów ekstremalnych uwielbiają dzielić się wrażeniami. Popularną metodą jest oczywiście uchwycenie na filmie wyczynów i wstawienie ich na Youtubie, który umożliwia wysyłanie dowolnych treści filmowych. Ciekawie jest więc poprosić kumpla, by stał niedaleko z dobrą kamerą i uchwycił, kiedy skaczecie, wspinacie się na strome szczyty albo cokolwiek innego robicie. Jednakże zdecydowanie najlepszy obraz doświadczeń zagwarantuje porządna kamera na kask. Na pewno wielokrotnie oglądałeś filmy kręcone tego gatunku aparatem.

Co brać pod uwagę przy kupnie komputera

LED
Source: pixabay.com
Wybór komputera to trudne wyzwanie – wypada mieć wszystko dobrze zaplanowane, jest to bowiem niemały wydatek. Od czego zatem należy zacząć planowanie zakupu komputera? Głównie musimy wiedzieć do czego nowy komputer będzie przeznaczony – jeśli już to wiemymożna zweryfikować w sieci jakie modele cieszą się największą liczbą przychylnych opinii.

Który smartfon zakupić? Porady

smartfon
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
Dzisiejszy telefon komórkowy to nie wyłącznie dzwonienie i wykonywanie połączeń. Przez dużą część dnia to centrum naszego życia. Połączenia, maile, krótkie wiadomości tekstowe – wszystko to asymiluje naszą uwagę. Jednak kluczem jest wybór stosownego przyrządu do naszych potrzeb. Na co musimy kierować uwagę?

Pages