Komórka

Nadzwyczaj korzystne gadżety do telefonu

etui
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
By ochraniać sprzęt telefoniczny przed niszczeniem, nieodzowne jest kupno etui. Istnieje niemało modeli i wariantów etui, wszystko zależy od gustu eksploatatora smartfona. Jednym z popularniejszych etui do nokii, jest silikonowa nakładka, jaka docelowo przeznaczona jest do zabezpieczenia boków i tyłu aparatu, jednakże dzięki zwiększonym krawędziom, łagodnie opasuje ekran, zabezpieczając go przed uszkodzeniem. Pokrowiec nie ogranicza dojścia do klawiszy, również połączeń systemowych.

Z jakich powodów na świecie produkuje się tak wielkie ilości nowych telefonów komórkowych.

smartfon
Author: NOKIA
Source: NOKIA
Obecnie komórki to jeden z najczęściej zmienianych elektronicznych urządzeń. W każdym roku produkuje się na świecie kilkaset milionów aparatów, z których coraz większy procent zaczynają stanowić smartfony.

Etui do smartfona, czyli telefon dość solidnie zabezpieczony

smartfon
Author: Maik Meid
Source: http://www.flickr.com
Jeszcze jakiś czas temu nikt z nas nawet nie marzył o telefonach przenośnych. Dzisiaj nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie bez nich codzienności. Co najważniejsze, teraz możliwe do zakupienia komórki w niczym nie przypominają tych, które pojawiły się na polskim rynku jako pierwsze.

O komórkach wczoraj i dziś. Od monofonicznych melodii do biblioteki muzycznej w komórce.

galaxy
Author: Honou
Source: http://www.flickr.com
Żyjąc w obecnych czasach, mamy okazję być naocznymi świadkami faktycznej rewolucji technologicznej. Dynamika postępu jest najbardziej wyraźna jest jest najlepiej widoczny na przykładzie telefonów komórkowych.