Komórka

Z jakich powodów na świecie produkuje się tak wielkie ilości nowych telefonów komórkowych.

smartfon
Author: NOKIA
Source: NOKIA
Obecnie telefony komórkowe to jeden z najczęściej kupowanych elektronicznych urządzeń. Co roku produkuje się na świecie setki milionów aparatów, z których coraz większy procent zaczynają stanowić smartfony.

Nadzwyczaj korzystne gadżety do telefonu

etui
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Żeby chronić sprzęt telefoniczny przed niszczeniem, nieodzowne jest zakup etui. Jest sporo gatunków i rodzajów etui, wszystko jest zależne od upodobania eksploatatora smartfona. Jednym z najbardziej popularnych etui do nokii, jest silikonowa nakładka, która docelowo poświęcona jest do zabezpieczenia boków i tyłu aparatu, jednak dzięki podniesionym skrajom, delikatnie otacza ekran, zabezpieczając go przed uszkodzeniem. Pokrowiec nie ogranicza dostępu do guzików, oraz złączy systemowych.

Etui do smartfona, czyli telefon dość solidnie zabezpieczony

smartfon
Author: Maik Meid
Source: http://www.flickr.com
Jeszcze kilkadziesiąt lat temu nikt z nas nawet nie marzył o telefonach bez kabli. W naszych czasach nie wyobrażamy sobie bez nich zwykłego dnia. Co istotne, w ostatnim czasie używane komórki w niczym nie przypominają tych, które zjawiły się na polskim rynku na samym początku.

O komórkach wczoraj i dziś. Od monofonicznych melodii do biblioteki muzycznej w komórce.

galaxy
Author: Honou
Source: http://www.flickr.com
Żyjąc w obecnych czasach, mamy szansę być naocznymi świadkami faktycznej przewrotu technologicznego. Impet zmian jest jest najbardziej wyraźny na przykładzie telefonów komórkowych.