Komórka

Nadzwyczaj korzystne gadżety do telefonu

etui
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Ażeby chronić sprzęt telefoniczny przed zniszczeniem, potrzebne jest zakupienie etui. Jest niemało modeli i rodzajów etui, wszystko jest zależne od gustu użytkownika smartfona. Jednym z najbardziej popularnych etui do nokii, jest silikonowa nakładka, jaka docelowo poświęcona jest do osłony boków i tyłu urządzenia, jednakże dzięki zwiększonym skrajom, delikatnie opasuje ekran, ochraniając go przed rozpadem. Pokrowiec nie utrudnia dostępu do przycisków, również złączy systemowych.

Z jakich powodów na świecie produkuje się tak wielkie ilości nowych telefonów komórkowych.

smartfon
Author: NOKIA
Source: NOKIA
Obecnie komórki to jeden z najczęściej zmienianych produktów elektronicznych. W każdym roku wytwarza się na całym świecie setki milionów urządzeń, z których coraz większą część stanowią smartfony.

Etui do smartfona, czyli telefon dość solidnie zabezpieczony

smartfon
Author: Maik Meid
Source: http://www.flickr.com
Jeszcze kilkadziesiąt lat temu nikt z nas nawet nie marzył o telefonach bez kabli. W naszych czasach nie wyobrażamy sobie bez nich zwykłego dnia. Co istotne, w ostatnim czasie używane komórki w niczym nie przypominają tych, które zjawiły się na polskim rynku na samym początku.

O komórkach wczoraj i dziś. Od monofonicznych melodii do biblioteki muzycznej w komórce.

galaxy
Author: Honou
Source: http://www.flickr.com
Żyjąc w obecnych czasach, mamy szansę być naocznymi świadkami faktycznej przewrotu technologicznego. Impet zmian jest jest najbardziej wyraźny na przykładzie telefonów komórkowych.