obraz

GoPro Hero 4 Session świetnie sprawdzi się do nagrywania naszych wyczynów

kamery sportowe
Author: cédric
Source: http://www.flickr.com
Znacznie częściej można wyszukać nagrania z popisów sportowych
Sporty ekstremalne zrobią się coraz modniejsze, a co się z tym wiąże, każdy pragnie uwiecznić własne wyczyny, żeby potem umieścić je w sieci oraz poszczycić się nimi przed pozostałymi. Przez to właśnie coraz większym powodzeniem radują się różnorakiego rodzaju urządzenia, które zezwalają na tego typu nagrywanie.

Wyczynowe kamerki instalowane na kask

kamera
Author: BenQ
Source: BenQ
W dobie sieciowych technologii ludzie, którzy są wielbicielami sportów wyczynowych uwielbiają dzielić się wrażeniami. Trafną metodą jest naturalnie uchwycenie na filmie wyczynów i umieszczenie klipu na popularnym serwisie, który pozwala na wklejanie dowolnych treści filmowych. Ciekawie jest zatem poprosić kumpla, by stanął obok z dobrą kamerą i uchwycił, kiedy nurkujecie, wchodzicie na strome szczyty albo cokolwiek innego wyczyniacie. Jednakże najbardziej atrakcyjny obraz doświadczeń zagwarantuje nowa kamera na kask. Na pewno wiele razy widziałeś nagrania robione tego rodzaju kamerą.

Jak łatwo zwiększyć zasięg dronów?

WiFi
Author: SEIKO
To takie narzędzie latające, które najpierw było wykorzystywane jedynie w celach militarnych. Jednak wraz z upływem czasu, to niewielkie urządzenie znalazło także zastosowanie pośród osób prywatnych.


W zależności od zadania takiego drona, warto jest czasem kupić dodatkowo pewne akcesoria.

Kwiecień to okres, który ludziom od razu kojarzy się z rozpoczęciem się wiosny, ale również z obowiązkiem złożenia PIT-u

przedsiębiorca
Author: rikkiprince
Source: http://www.flickr.com
Początek wiosny, to rewelacyjny czas. Przyroda budzi się z zimowego snu, a my regularnie myślimy o urlopowych wyjazdach. Upychamy w pudłach zimowe płaszcze i buty.

Pages