technologia

Najnowsze oblicze aparatów komórkowego - różnice

xperia
Author: TAKA@P.P.R.S
Source: http://www.flickr.com
Producenci telefonów komórkowych prześcigają się w coraz to nowszych funkcjach w projektowanych przez siebie urządzeniach. Innowacyjne aparaty fotograficzne, porównywalne z najprostszymi lustrzankami, specjalistyczne programy graficzne do obróbki obrazów, spersonalizowane odtwarzacze muzyki, z doskonałą jakością dźwięku. Lecz firma Sony wypuściła na rynek coś zupełnie fenomenalnego - wyprodukowała telefon całkiem wodoodporny.

Co prawdopodobie może łączyć mieszkanie, teatr, sale koncertową i imprezę? Wszystkie owe strefy potrzebują profesjonalnego i najlepszej jakości oświetlenia

Łódź
Author: Martin @pokipsie Rechsteiner
Source: http://www.flickr.com
Jeśli myślimy o dużych wydarzeniach koncertowych czy kulturalnych, nieczęsto dostrzegamy oświetlenie imprez. A to duży lapsus. Bez tego nie byłoby jakichkolwiek imprez ani wystąpień cenionych muzyków na stadionach.

Jak dobrze wybrać telewizory 3d, by zapewnić sobie najlepszą jakość zabawy?

telewizory led
Analizując sytuację w obszarze dóbr elektronicznych, dobrze jest zauważyć to, że coraz większym zapotrzebowaniem wyróżniają się towary, które reprezentują profesjonalną technologię. Z tego powodu nie powinno zatem nikogo dziwić, że szczególnie w takim mieście jak Katowice coraz prędzej ze sklepowych półek schodzą chociażby telewizory LED.

Wyczynowe kamerki instalowane na kask

kamera
Author: BenQ
Source: BenQ
W dobie sieciowych technologii ludzie, którzy są wielbicielami sportów wyczynowych uwielbiają dzielić się wrażeniami. Trafną metodą jest naturalnie uchwycenie na filmie wyczynów i umieszczenie klipu na popularnym serwisie, który pozwala na wklejanie dowolnych treści filmowych. Ciekawie jest zatem poprosić kumpla, by stanął obok z dobrą kamerą i uchwycił, kiedy nurkujecie, wchodzicie na strome szczyty albo cokolwiek innego wyczyniacie. Jednakże najbardziej atrakcyjny obraz doświadczeń zagwarantuje nowa kamera na kask. Na pewno wiele razy widziałeś nagrania robione tego rodzaju kamerą.

Pages